Кофейн от каде ?

SeLeCt

28.03.06
01:13

от каде мога да си набавя кофейн казаха ми че във гуараната имало доста кофейн?

няма ли само кофейн по аптеките

ivaivalito

28.03.06
01:26

[quote author=“SeLeCt”]от каде мога да си набавя кофейн казаха ми че във гуараната имало доста кофейн?

няма ли само кофейн по аптеките

леко не си прав .Най добре кофеин да си набавиш от кафе а ако искаш да е на таблетки преди около 4 години съм пил coffergamin мисля че така се казваха.@ лева май струваха от аптеките тогава .в таблетка има 100мг, кофеин

28.03.06
09:56

За кое не е прав,че в гуараната има кофеин ли.Аз пък си мисля незнам защо,че е прав.В гуараната си има и то доста кофеин.

SeLeCt

28.03.06
11:58

кви пари е тоя коффегамин ?? и по колко се пие ?

28.03.06
19:25

На пролаб се продава кофеин на капсули мисля че 100 капсули по 100мг са 20 лева или нещо от сорта... абе излизаше изгодно...

SeLeCt

28.03.06
21:41

екстра а кажи точното име и дали го има в аптеките моля ти се

Гуараната има по-високо съдържание на кофеин от колкото кафето.

Някой може ли да ми каже горе-долу колко мг кофеин има в едно кафе?

Sourcemag

28.03.06
21:54

50-60 ако не се лъжа,помня че го бях гледал в някакъв сайт ама  беше отдавна и може да греша.

Идеята е дали мога да пия бърнър в който има 35 мг преди лягане?

29.03.06
00:07

@manson - aз пия към 21.00 термо кътс на ОН и сега съм на половин доза първата седмица т.е. 150мг кофеин и снощи заспах в 22.30 без проблеми, но си зависи от човека.

п.с. какъв бърнър си взе ?

29.03.06
02:39

[quote author=“SeLeCt”]екстра а кажи точното име и дали го има в аптеките моля ти се

Има го в красота и сила ...

SeLeCt

29.03.06
10:15

благодаря много

[quote author=“emzo”]@manson - aз пия към 21.00 термо кътс на ОН и сега съм на половин доза първата седмица т.е. 150мг кофеин и снощи заспах в 22.30 без проблеми, но си зависи от човека.

п.с. какъв бърнър си взе ?

Thermo-X на Scitec. Има по 35мг в доза. Пише от 1 до 4 таблетки да се вземат на ден, като 1 доза е 1 хап. Първата седмица естествено по 2 ще пия, после по 3 .. за 4 ще мисля

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1