Рецепта - мюсли ?!?

29.03.06
22:27

Здравейте :) днес си купих един пакет от 1 кг мюсли на “Clever” от Билата.Въпроса ми е как да ги приемам.Аз мисля сутрин да ги ям,но проблема е,че незнам как да си ги приготвя.С кисело мляко ли да ги бъркам и аз незнам.Ако споделите някоя готина и вкусна рецепта с тях ще съм ви много благодарен.

с прясно мляко си ги приготвяй вечер и ги слагай в хладилника да преседят една нощ на сутринта ги ядеш.

30.03.06
15:07

И аз хапвам мюсли преди тренировка. Значи аз си сипвам в една мензурка до отмерка 150-200(не грама а на скалата; не знам колко грама излиза ама си хапвам добре нито малко нито много), слагам една чаена лъжичка мед и малко мляко. Разбърквам до хомогенна смес и после с пасатора яко докато стане гладък и фин шейк. После разреждам с още малко мляко и пия. Ключовия елемент е пасирането понеже ако не пасираш добре на дъното ще ти остане отайка от по едни парчета мюсли който трябва да хрупаш.

30.03.06
15:38

Скивай сега къв е номера.
Вземаш една купичка, сипваш вътре мюслите и доливаш с горещо мляко. Няма да е зле да сложиш и мед вътре и то доста. Че без подсладител са пълен ***. Така си оставяш да престоят 1-2 часа. Няма смисал от повече целта е мюслите да набъбнат. Според мен не трябва да ги слагаш в хладилника, но това е лично мое мнение.

30.03.06
18:15

Суджи не бих казал че са отврат мюсли без мед зависи от кои си вземаш аз които вземам имат вътре малко стафиди и те подслаждат. Пък и 1-2 часа пак си зависи де от колко време разполагаш - на мен на шейк ми идват екстра.

30.03.06
20:04

Благодаря ви момчета  :)

30.03.06
21:21

[quote author=“BB_SenTineL”]Благодаря ви момчета  :)

аз пък правя следното
двете работи са на ‘Nestle’
едното се казва ‘Fitness’
а другото е ‘Мusli’
двете ги мешам слагам им захар,банан
и мляко и го ям преди тренировка
и става доста вкусно
даже да не кажа че ми е от любимите

04.04.06
23:20

Може и с кисело мляко и мед като мен. Поне не трябва да ги чакаш, а веднага консумираш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1