Я ми помогнете!

protein

29.03.06
23:11

Абе значи аз от доста време си спазвам режим на хренене с 3 яденета на ден и ям само чисти храни от сорта на : ориз, пълнозърнест хляб, зеленчуци, плодове, ядки и сокове. И съм се изчистил доста добре обаче от миналата седмица имах мерене за 1 състезание и 24 часа не бях ял нищо и след кантара - 1 пица на парче + Двоен Пилешки Бургер със Кашкавал + 3 меденки изядох и не качих никакви килограми бях даже смъкнах на следващия ден. Скоро четох за КАЛОРИЕН ШОК и мисля че съм направил точно това. Та въпроса ми е ако сяка седмица си ям нормално чисти храни и 1 ден се разбивам от ядене какви ще са последствията!? Мерси за вниманието!

————————-
Не пиши две последователни мнения! От доста време си във форума - би трябвало да си наясно с правилата!
vladimir.nikolov

Кво значи да ядеш нормално?

онова е станало защото с тия ... дето си ги изял организма си е попълнил дефицита на хран. вещества.

31.03.06
00:55

Просто си си засилил преди това доста метаболизма .... може пък и да си задържал малко повече вода в организма преди това...
Обаче много интересна диета ... на хляб и ориз... :D

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1