Медикаменти за енергия по време на тренировки по фитнес др.

31.03.06
16:32

Здравейте ,поздрави за готиният форум .
  Значи чел съм за декстроза и малтодекстрин ,първият е бърз пие се 30 мин преди тренировката и дава енергия за кратко време а вторият е по-бавен и дава постоянно енергия , мисля че така беше .
  За тренировки по тенис на маса и корт ,както и за фитнес , кои са вариантите и дозите за 68 кг ,колко ккал се изразходват и т.н. ? И от къде може д асе купят?
По принцип почти всеки път по време на игра на тенис на маса (20-30 мин от началото) ми се случва да ми се замъгли погледа ,на какво се дължи?

————————
Моля, пускайте темите си в правилните раздели!
vladimir.nikolov

31.03.06
22:26

[quote author=“hakama”]Здравейте ,поздрави за готиният форум .
  Значи чел съм за декстроза и малтодекстрин ,първият е бърз пие се 30 мин преди тренировката и дава енергия за кратко време а вторият е по-бавен и дава постоянно енергия , мисля че така беше .
  За тренировки по тенис на маса и корт ,както и за фитнес , кои са вариантите и дозите за 68 кг ,колко ккал се изразходват и т.н. ? И от къде може д асе купят?
По принцип почти всеки път по време на игра на тенис на маса (20-30 мин от началото) ми се случва да ми се замъгли погледа ,на какво се дължи?

————————
Моля, пускайте темите си в правилните раздели!
vladimir.nikolov

За какви медикаменти говориш бе човек...

Ядеш 1 час преди трен. 250 г овесени ядки + 30г стафиди примерно и имаш около 800ккал, бавно се усвоява и не ти базика хормоните.

Иначе ако играеш интензивно примерно 1 час може да изгарят по около 700ккал

Ако обаче взимаш бърз въгл. преди трен. по-скоро ще заспищ. В никакъв случай не взимай бързи.  Същото е ако ядеш по-малко от 1 час преди трен. Или изобщо не ядем тогава вече си на земята до 15 минути тенис.

Прочети още за храненето.

Успех

03.04.06
19:06

E примерно 40 г  декстроза 20мин  преди тениса и 60 след ,кофти ли ще е ?

03.04.06
19:47

Кофти е.Всяка деиност трябва да се върши на гладно.Изчакаи да минат минимум 2 часа от храненето ти преди тренировка.Веднага след тренировката изпии 70гр декстроза.

04.04.06
12:42

tpd
  това за декстрозата и малтодекстрина съм го чел по списанията ,да не мислиш че си съчинявам ,и защо ще ми прилошее?
  има ли такава таблица кои дейности колко калории горят и т.н.

Sourcemag

04.04.06
13:15

hakama като си го чел кажи къде?Преди тренировка не е добре да се приемат прости въглехидрати понеже те предизвикват инсулинов пик в следствие на което се чувстваш отпаднал и ти се спи...поне така знам аз поправете ме ако греша  :wink:

07.04.06
13:11

[quote author=“Sourcemag”]hakama като си го чел кажи къде?Преди тренировка не е добре да се приемат прости въглехидрати понеже те предизвикват инсулинов пик в следствие на което се чувстваш отпаднал и ти се спи...поне така знам аз поправете ме ако греша  :wink:

В списание Олимп .

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1