ПОМОщТ за ГЕЙНЪР АЛЕРГИЯ

31.03.06
19:45

Абе може ли да ми препоръчате някакъв гейнър, в който няма синтетичен витамин  C, защото съм алергичен към него и ако приема такъв може да се стигне до смърт  :(

ПП Всички гейнъри, които съм виждал са с витамин С, дори незнам дали има гейнъри без синтеточен витамин С.

Sportex

31.03.06
19:51

браточка щом си си толкова силно алегричен и е опасно, по-добре избягвай гейнери и протеини(в тях слагат бая работи и може изобщо да не е описан). Карай на амино, глутамин, креатин. И повече белтъци от храната.

31.03.06
19:58

Ясно. А има ли вероятност да си зема един креатин и в него да има синтетичен витамин С, ама да не е споменато на опаковката. Щото сега са ми дали един креатин на и JC се чудя дали да го зимам.

01.04.06
18:34

в креатина няма витамин С

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1