Какво ще кажете за мойта програма НВД

31.03.06
20:03

Какво ще кажете за мойта програма НВД
закуска 6:30 -2 яйца резен сирене,кашкавал може малко извара и кисело мляко няколко парчета пилешко фили или някакво месо каквото има,чай с мед
10:30 кисело мляко  или айрян
12:30-1:30 пилешка пържола сирене може ако има някакъв зеленчук ама ги избягвамзащото сега имат много нитрари,може яице понякога и 1-2 филий пълнозърнест хляб
3-4 кофичка кисело мляко с мед, ако ми се ядат овесени ядки
6:30-8 2 яйца сирене ,кашкавал, извара,месо каквото има пилешко филе и т.н
като ми следне храна е време за тренировка зависи може да е кардиак и гърди или ръце и корем.
Преди лягане 2 яйца със сирене бъркани на тефлонов тиган без мазнина.
Искам да добава,че пия 3-4 литра вода

01.04.06
14:09

Здравей би било хубаво ако знаехме малко данни за тебе като например кг. и т.н. и все пак ми се струва че не си смятал калориите не забравяй,че трябва да гониш отрицателен калориен баланс и все пак по въпроса има доста неща в сайта успех ти желая

01.04.06
18:09

Ми аз съм на 16 години и тежа 70кг,висок съм 1.73.А отностно за калорийте изчел съм висчко в сайта.И да наистина не сум ги сметнал.Мислия, че е малко крайна поне замене и  няма да мога да се справа да си броя на каорийте. :wink:

01.04.06
19:03

моето мнение е,че наистина е важно да се смятат калориите иначе няма как да постигнеш отрицателен калориен баланс а въглехидратите ти трябва да са 1гр на кг тегло в твоя случай 70 грама които е за препоръчване да примаш до обяд наистина е кофти да се изчисляват калориите и на мен в началото ми изглеждаше доста крайно,но другото което мога да те посъветвам ако не искаш да ги броиш просто яж по-малко от колкото до сега ,но разбира се само тези храни които пасват за нвд ,що се отнася до яйцата старай се не повече от два жълтъка на ден а за белтъците не важи това ограничение също да добавя,че сиренето и кашкавала са доста мазнички така че в по-ограничени количества,старай се белтъчините ти да са равномерно разпределени  желая ти успех

02.04.06
00:51

Хм ..Били ми обяснил, защо не е препоръчително да се ядат жълтъцит.Аз изяждам на ден към 7-8 яйца (цели).Вредно ли е?

KONUS_A

02.04.06
08:25

Чувъл съм за жълтъците че качват холестерола сигорно имат някакво количество мазнини. :roll:

02.04.06
10:55

[quote author=“BuLlsEye”]Хм ..Били ми обяснил, защо не е препоръчително да се ядат жълтъцит.Аз изяждам на ден към 7-8 яйца (цели).Вредно ли е?

Някой във фoрума беше споменал, че  100гр жълтък съдържа 400% от дневната ти нужда холестерол.Яж си по 2 жълтъка дневно :wink:

02.04.06
11:21

Хм.. Добре значи ще ям жъ;тици само преди лягане когат си праввя омлет с извара и 2 яйца.А с останалите жълтаци няква идеа кво да правя :?:

02.04.06
12:24

Еми в нас ги настъргват върху салата, или ако имаш котка можеш да я тестваш дали ги яде.  :)

02.04.06
13:34

Имам заек,А тва за салата е добра идея ма аз още се ограничавам от салата(зеленчукова)защото все още на пазара зеленчуците са пълни с нинтрати още не им е сезона:П

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1