Как да комбинирам?

01.04.06
00:35

Здравейте за пръв път пиша в този форум. Значи по същество мисля, че имам проблем със свалянето на мазнините. Ходя на фитнес 2-3 пъти в седмицата. Преди седмица си взех L- Карнитин на Biogame и утре мисля да си взема и Креатин. Значи от както пия карнитина имам повече сила в залата и мисля че започна да дава някакъв ефект. Колко време трябва да го пия че да се изчистя напълно? Искам и същевременно да кача някои килограм ММ. Да си взема ли Креатин и ще има ли полза от него? Да не стане да се взаимоизключат с Картинина. Мерките са ми 171см. 75кг, но както казах имам висок % мазнини в областа на стомаха задните части.
Мерси предварително.

01.04.06
06:18

Ако беше по прочел малко щеше да видиш ,че не може хем да качваш хем да сваляш ...

Relaxa

01.04.06
09:56

Никога не казвай никога;)

01.04.06
17:33

Според мен опитай без химиики на първо време, не си мисли, че като почнеш да ги взимаш резултатите ще са главоломни.

[quote author=“Lenks”]Ако беше по прочел малко щеше да видиш ,че не може хем да качваш хем да сваляш ...

Ако имаш това в предвид, да качва ММ и да сваля мазнини, естествено че може.  Тялото не е като скоростна кутия, първа предавка-мускули, втора-мазнини...  :lol:  :lol:

01.04.06
17:36

четох някъде из тоя форум че ако нямам много стаж в залата на първо време ще мога хем да качвам ММ хем тя да е чиста. Имам и друг въпрос ако в залата където ходя няма колело може ли да го заместя с бягане(т.е. бягането кардио тренировка ли е?)

01.04.06
18:25

[quote author=“twistermpm”]четох някъде из тоя форум че ако нямам много стаж в залата на първо време ще мога хем да качвам ММ хем тя да е чиста. Имам и друг въпрос ако в залата където ходя няма колело може ли да го заместя с бягане(т.е. бягането кардио тренировка ли е?)

Кардио е всяка физ. дейност в която извършваш неголеми физ усилия за продължително време със средна честота.

Тоест да, бягянето е кардио стига да не е спринтово.

01.04.06
19:05

мерси за отговора сега се жарнах от бягане(30 мин.) и се чуствам прекрасно. Дано с бягане и Л-Картинин-а дето ми остана се доизчистя. Сега друг въпрос (знам че ставам нахален  ама) нали креатина събира вода в мускулите, но при бягане, когато се потиш се изхвърля вода от тялото, не е ли тази  вода и от мускулите?

01.04.06
20:29

не всеки креатин задържа вода в мускула ...а за това дали тази вода е от мускула се съмнявам но за мен е безмислено да чистиш с бягане и да вземаш креатин..по-добре си вземи едни аминокиселини  докато се чистиш а след това мини на креатин

01.04.06
21:25

И аз така мисля. Някъде бях чел,  че не е хубаво да се взема Л-карнитим повече от 2 седмици защото организма свиквал с него(ако не се лъжа беше в този сайт) ако си взема още л-карнитин не може ли само с него или да го комбинирам с нещо щото съм студент и гледам от финансова гледна точка:)

01.04.06
21:40

Приемаш един месец и си даваш почивка (за Л-Карнтитина става дума).

01.04.06
21:45

ok така и ще направя ще си взема още л-карнитин тои е за 2 седмици тая расфасовка и ще стане 1 месец след това почвам на креатин и някакъв протеин

02.04.06
09:05

а колко време трябва да е почивката от л-карнитина? седмица-две стигат ли?

02.04.06
11:07

[quote author=“twistermpm”]ok така и ще направя ще си взема още л-карнитин тои е за 2 седмици тая расфасовка и ще стане 1 месец след това почвам на креатин и някакъв протеин

Не те съветвам ако не си се изчистил до толкова че да си доволен да преминаваш към креатина ....изчисти се хубаво после качвай чисто

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1