чували ли сте го този виц

01.04.06
14:22

Здравейте на всички ,не можеше да не споделя това с вас , незнам ,но в последно време попадам на хора,които искат да отслабват като ядат мюсли ,незнам дали сте попадали на такива хора но това ми звучи адски тъпо голяма заблуда абе кой ги лъжи тези жени ,вие как мислите от къде идва тази заблуда

Sportex

01.04.06
15:05

Ми то и сланина може да ядеш и да отслабваш. :lol:  :lol:

zweio

01.04.06
17:07

Важното е колко калории приемаш и колко от тях гориш.

01.04.06
17:42

[quote author=“zwei0”]Важното е колко калории приемаш и колко от тях гориш.

Но също така е важно от какво са тези калории.

03.04.06
10:06

[quote author=“milkona”]Здравейте на всички ,не можеше да не споделя това с вас , незнам ,но в последно време попадам на хора,които искат да отслабват като ядат мюсли ,незнам дали сте попадали на такива хора но това ми звучи адски тъпо голяма заблуда абе кой ги лъжи тези жени ,вие как мислите от къде идва тази заблуда

Никой не ги лъже , а  си е така , кое е по-добре и по-полезно според теб купичка мюсли с мляко или мазна баница. Е естествено важни са и другите хранения особено вечерното.

03.04.06
11:52

здравей, що се отнася кое е по-полезно спор в това няма или няма две мнения по въпроса ,но тук говорим за нещо друго ,че мюслито в интерес на истината си е доста калорична храна и доста въглехидрати не мисля ,че само по себе си може да доведе до отслабване нещата както повечето знаят са комплексни за да има резултат

03.04.06
13:02

Оставяй ги всеки както си иска да отслабва. Имам една позната дето отслабва с ябълки, банани и шоколад. Някой просто не искат и да чуят кое е правилно.

RE

03.04.06
14:59

Че са полезни е вярно, ама за отслабване не са.Да отслабваш и да приемаш продукт с толкова въглехидрати е меко казано смешно,освен ако не става дума за незначително количество мюсли.

03.04.06
15:05

Нещата според мен са си доста относителни.Аз съм чел за диета с шоколад.Просто човек трябва да е изучил перфектно тялото си, за да знае кое на какво реагира и как.Не може човешките организми да се слагат под общ знаменател.Едно е сигурно обаче, че откакто пиша в този форум, разбрах, че хубавите неща не стават бързо, а се иска време,Такива диети 5 кг на седмица не мерси!Жалкото е, че много хора им вярват и си развалят здравето....
Използвам случая да благодаря на хората, които сами помогнали тук и са ми дали съвет.

Благодаря хора! :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1