Въпроси относно Super FatBurner

02.04.06
22:21

От днеска почнах да пия “Super FatBurner”.Нормално ли е да пикая през 15 - 30 мин ? Може ли да си прецакам бъбреците от него ? Зависи ли по колко хапчета пия на ден от килограмите(вмомента пия сутрин - 10 часа - 1 хапче, към 2 на обяд  - 1 хапче и привечер 1 час преди тренировка - 2 хапчета) На 16 години съм. 10х предварително
И изобщо добър избор ли съм направил, като съм си взел този Super FatBurner ?

Така си го написал че нищо не разбрах. Колко хапчета общо на ден пиеш? До колкото си спомням е липотропен, а не диуретичен бърнър. За тази сума не е лош избор. Сега го пиеш за първи ден и уринирането може да е случайно.

02.04.06
22:33

[quote author=“manson”]Така си го написал че нищо не разбрах. Колко хапчета общо на ден пиеш? До колкото си спомням е липотропен, а не диуретичен бърнър. За тази сума не е лош избор. Сега го пиеш за първи ден и уринирането може да е случайно.

Кое неразбра  :roll: Пия сутрин в 10 часа - 1 хапче
                        На обяд в 2 часа - 1 хапче
                        И вечер 1 час преди тренировката - 2 хапчета

ОБЩО : 4 хапчета на ден

А извинявам се за невежеството си, но да те попитам какво означава  “липотропен” ?

Ами не ти е много дозата. Изчакай няколко дена да видиш как е.

Липотропен означава, че гори мазнини. Диуретичен значи, че дехидратира, а термогенен значи, че покачва телесната температура.

02.04.06
22:41

А може ли да си прецакам бъбреците, ако продължа да оринирам така ?

energymax

02.04.06
22:47

[quote author=“Mortos”]От днеска почнах да пия “Super FatBurner”.Нормално ли е да пикая през 15 - 30 мин ? Може ли да си прецакам бъбреците от него ? Зависи ли по колко хапчета пия на ден от килограмите(вмомента пия сутрин - 10 часа - 1 хапче, към 2 на обяд  - 1 хапче и привечер 1 час преди тренировка - 2 хапчета) На 16 години съм. 10х предварително

Този на American muscle ли си взе?Ако е този, по добре го пии преди храна или по време на ядене!

02.04.06
22:53

[quote author=“energymax”][quote author=“Mortos”]От днеска почнах да пия “Super FatBurner”.Нормално ли е да пикая през 15 - 30 мин ? Може ли да си прецакам бъбреците от него ? Зависи ли по колко хапчета пия на ден от килограмите(вмомента пия сутрин - 10 часа - 1 хапче, към 2 на обяд  - 1 хапче и привечер 1 час преди тренировка - 2 хапчета) На 16 години съм. 10х предварително

Този на American muscle ли си взе?Ако е този, по добре го пии преди храна или по време на ядене!

Същия  :wink: Има ли няква вероятнст да си увредя нещо от него ?  :shock:

energymax

02.04.06
22:55

Не Ъбсурд,няма проблеми,аз взех същия,пих няколко таблетки,няма проблеми,а и друг път съм пил от него!

03.04.06
14:18

[quote author=“Mortos”]Същия  :wink: Има ли няква вероятнст да си увредя нещо от него ?  :shock:

Нищо няма да ти стане освен ако не си алергичен към някоя съставка. Не си ли се питал защо точно на липотропните бърнери пише да се пие по много вода докато ги приемаш? Просто по този начин организма изхвърля отпадните продукти от горенето на мазнините.....

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1