Мнение

03.04.06
22:30

Здравейте! По принцип до сега никога не съм спазвал хранителни диети, но реших и аз да пробвам, та искам да ви чуя мнението за тази програма за качване. Да не забравя: стаж 4год. 88кг. 180см, ръка 42см, талия 98см малко мазен, но сега смятам за около месец да покача някой друг килограм и тогава да почна да чистя, надявам се сте добили представа макар и бегла как изглеждам. Ето и режима:
Закуска: 7белтъка, 2желтъка, 3филий диетичен хляб с конфитюр.
след около 2 часа: ябълка(портокал), банан
пак след 2 часа: ориз(200-300гр), 1 пилешка пържола, салата или варени картофи(2)
1час преди трен. : банан, ябълка.
след трен.: 300гр ориз, 2 пилешки пържоли, салата,(пил. пържоли ги сменям с риба тон или друг вид риба) 2-3 филий диетичен хляб
последно ядене: банан, ябълка.
Като през деня пия огромно количество кисело мляко около 3-4 кофички(просто съм пристрастен) от 2%, също и около 2-3 литра вода. И добавки: гейнер, креатин, глутамин( тях ги пия с около литър прясно мляко). Някой ще каже че пия много мляко, но както казах пристрастен съм. Чакам мнения.

Sportex

03.04.06
22:44

Махни плодовете от последното ядене и сложи мляло там.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1