Проблем моля помощ

KA

04.04.06
01:33

знам че не тук мястото но просто не знам къде да поискам помощ

Значи имам следния проблем:
бяха ми излезнали няколко пъпки по тялото 2-3 по корема и няколко по гърдите.
не ми правиха впечатление но една вечер след като се изкъпах станаха на червени петна и след около 1 час се оспокоиха и пак останаха само пъпките.това беше преди 2-3 дена.още си е така.има ли жъзможност да е от протеина дет го пих супер мас гейнер на нутрим.не ми се вярва защото го пия 10 дена и чак на края стана да не кажа че 1 ден след като го спрях.другата причина може да са яйцата защото ги ядях по 6-7 понякога на ден заедно с жълтъка.Та ако имате понятие от какво са и как мога да ги махна моля кажете!
Темата не е за тук !!! Като не знаеш къде да я пуснеш консултирай се с модератор
ASTOR

04.04.06
09:55

до колкото знам яйцата би трябвало да се причината но не сам 100% сигурен

emergency_bg

04.04.06
10:08

Това вообще не е за притеснение, малки пъпчици могат да се появят от всичко, много често се случва от лоша хигиена, запотяване, при затоплянето сега човек като се поти, може да е някаква алергия към пролетни цветя и т.н.
При къпане от горещата вода често се получават при мъжете червени петна на някои места, особено ако някоя малка пъпчица се възпали /около нея/, те изчезват след като кожата се успокои след 30-40 минути.
Според мен няма как да е от протеина щом вече си го свършил и дотогава нищо не е имало.
Относно яйцата, ако ядеш всеки ден не вземай повече от 3 жълтъка на ден, белтъци-колкото искаш.

KA

04.04.06
11:49

emergency_bg

Мерси за помощта.Казваш че сеуспокояват 30-40 минути след купане - вярно е,но ostanaha malki petynca s formata na malki pyp`ici.Снощи ги мазах с нещо там против алергии ама незнам още са си по мен.Някаква идея как да ги махна.Баба ми ми препоръча да ида до личната и тя евентуално да ма прати на кожен лекар - има ли смисъл?

09.04.06
20:10

Според мен не е от яйцата.... 6-7 не са чак толкова много!

Сарбят ли те тези папчици имат ли в средата нещо червено или някакъв връх?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1