потроших се и сега...?

StronG™

04.04.06
10:17

Та значи да ви се оплача... Преди 2 месеца ми махнаха гипса на рьката и крака. Сега как се процедира при условие че масата остана (даже ми се струва повече) а силата е намаляла. И какво ще ми препорьчате да пия за здрави кости? И може да прозвучи малко хлапашки но има ли начин да направя костите по обемни?Зная че това е въпрос на ген но все пак  :)  И нещо за сила...
п.п на 17 сьм и кажете цените на добавките които ще ми препорьчате за да знам за какво говорим.
аиде... :P

05.04.06
00:24

Не съм сигурен ама маиче магнезии се пиеше за заздравяване ако не е така ме поправере не сам мн сигурен

05.04.06
14:20

[quote author=“Don_Korleone”]Не съм сигурен ама маиче магнезии се пиеше за заздравяване ако не е така ме поправере не сам мн сигурен

магнезий цинк и калций тфа са минерали и са жизненоважни

06.04.06
00:45

Пиеш верея калциий за заздравяване на костите :)

06.04.06
14:47

за заздравяване на кости има 1 начин и той е черупките на яйцата се смилат на ситно и се ядът, ноо все пак говори с специалист, а иначе можеш драстично да повишиш приема на калций

13.04.06
23:23

Само гледаи да не прекаляваш с калция че се получават шипове !

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1