Кои витамини да избера?

05.04.06
16:10

Daily Formula на Universal или Centrum ?

05.04.06
16:47

Аз предпочитам тези на Юнивърсъл. Скоро смятам да си взема. Пил съм и на Центрум, и на Нутрим, но вече ще сменя. Имаше една тема дето пишеше, че  е по-добре витамини да се взимат от фирми които произвеждат добавки за спорта и др.

energymax

05.04.06
17:02

[quote author=“spllldag”]Daily Formula на Universal или Centrum ?

Daily Formula на Universal аз залагъм на тях!

05.04.06
17:05

[quote author=“energymax”][quote author=“spllldag”]Daily Formula на Universal или Centrum ?

Daily Formula на Universal аз залагъм на тях!

а някаква ориентировъчна цена ще дадеш ли?

23-24 лева

05.04.06
17:16

[quote author=“manson”]23-24 лева

И колко на брой са и по колко на ден се пият?Мен ми трябват от витамините главно Магнезий и Цинк ама ако ще си купувам витамини то поне да са колкото може повече :wink:

100 tabs, по 1 пише да се пие, но може и по 2. Аз покрай energymax си взех и аз преди 2 дена  8)

05.04.06
17:25

[quote author=“manson”]100 tabs, по 1 пише да се пие, но може и по 2. Аз покрай energymax си взех и аз преди 2 дена  8)

то и аз мисля да си взема само че в нашия ши*ан град не знам от къде ще ги намеря.Иначе е перфектно защото като си взема едни витамини ще ми стигнат минимум за 50 дни

Aleksandr0v

05.04.06
17:35

vitamin C 40 стотинки блистерчето 3 след тренировка и 2 преди да сън :) атака правя

05.04.06
21:12

Прави ли се някаква почивка при приема на Daily Formula? Защото лекаря ми беше казал да правя почивка на Центрума...1 месец пия 10 дена почвика, при Daily Formula има ли нещо такова?

energymax

05.04.06
22:09

22.50лв-100таб. аз пия по 2 на ден!

05.04.06
23:49

[quote author=“energymax”]22.50лв-100таб. аз пия по 2 на ден!

правиш почивка понеже има период в който организма се пренасища със витамини
просто предозираш има и странични реакции
най-хубаво е да се набавят витамини чрез плодове
а не по химичен път

energymax

05.04.06
23:53

[quote author=“DirtyandNasty”][quote author=“energymax”]22.50лв-100таб. аз пия по 2 на ден!

а не по химичен път

сериозно ли?
Аз немисля така,видял съм какво съдържат и знам какво е необходимо на организма,всичко си е точно,по тази логока Анимал Пак не трябва да се пие! :lol:

06.04.06
00:09

[quote author=“energymax”][quote author=“DirtyandNasty”][quote author=“energymax”]22.50лв-100таб. аз пия по 2 на ден!

а не по химичен път

сериозно ли?
Аз немисля така,видял съм какво съдържат и знам какво е необходимо на организма,всичко си е точно,по тази логока Анимал Пак не трябва да се пие! :lol:

не бе пиеш един месец почиваш известно време
и пак

energymax

06.04.06
00:12

OK :lol:  :lol:  :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1