Опитвам се да си определя някакъв режим на хранене.

TH

06.04.06
13:57

Четя цяла седмица в тоя раздел за храненето и колкото повече прочитам толкова повече се обърквам..  :?
Затова реших да драсна един обширен пост в отделна тема. - и да поискам помощ ,разбирасе.
16 години (след 2 месеца) , 184 висок , 76 кг.
Преди 6-7 месеца бях 83 кг. , но в последно време много ритам ,пък и не се прибирам много често вкъщи затова и свалих 7-8 кг. Целта ми обаче е друга.От 1 месец някъде правя коремни преси,лицеви опори и различни експериментални упражнения.Потичвам малко .. - Понеделник Вторник  Четвъртък и Петък  :D но започнах от 1 седмица.Искам за 2 месеца до юни месец да премахна мазнините по тялото ми и да орефля до колкото е възможно.
В зала ня ходя.На лостовете се мятам и правя разни упражнения там - както и вкъщи лицеви опори.Вдигам същи едни туби за бицепс и с една прожина си играя - мисля ,че е за гръб.

Та искам някво НВД да си съставя.Всъщност разделно хранене по-точно.Не мога всеки ден примерно да купувам пилешко филе,шунки и да се водя по точно определен хранителен режим.Премахнал съм хляба ,сладкото,мазното,пърженото от менюто си и след 6 часа не приемам никаква храна.Освен вода и преди лягане 1-2 белтъка или мляко Данон за пиене.Усещам ,че стомаха ми се е стегнал исключително добре.Сланината ,която е останала от горе обаче (1-2 см.) се е отпуснала много и чака само испарение  :lol:  :lol: Мога да напипам дори плочки под мазнината ,но докато не я премахна от стомаха ми със сигурност няма да си проличат.

Та имате ли някакви съвети ,които биха ми помогнали?
И ще ми кажете ли киселите краставички от буркани добри ли са за консумация при НВД и също така лимоните какво въздействие оказват на организма - кога да ги приемам и полезни ли са въобще ?

П.П - Кво да ям рано сутрин след кардио тренировката ?
И съответно преди лягане ?

08.04.06
18:58

Откажи се ! Губиш си времето

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1