Съвет!!!

06.04.06
21:28

Преди около 1 месец карах ски и паднах на рамото си(2 пъти на едно и също место се ударих,по еди и същ начин)Като правя упражнения за рамо го усещам да ме боли, но не му обръщах внимание,мислейки си, че с времето ще отшуми,но уви.Болката си е все същата даже мисля, че се увеличава като продължам да го натоварвам.Като играя баскет и стрелям пак я усещам,дори нищо да не правя кат завъртя ръката по един специфичен начин също. Дали ще отшуми ако спря да я натоварвам или да отида на лекар?Аз общо взето яко съм патил и 2-та крата са ми шити,въобще много съм се трошил,за това не ходя на лекар за такива дреболий.Иначе трябва да съм им редовен клиент :wink: Искам да добавя,че съм чупил ключицата на тая ръка също,но май сега ме боли на друго място.

06.04.06
21:33

[quote author=“BuLlsEye”]Преди около 1 месец карах ски и паднах на рамото си(2 пъти на едно и също место се ударих,по еди и същ начин)Като правя упражнения за рамо го усещам да ме боли, но не му обръщах внимание,мислейки си, че с времето ще отшуми,но уви.Болката си е все същата даже мисля, че се увеличава като продължам да го натоварвам.Като играя баскет и стрелям пак я усещам,дори нищо да не правя кат завъртя ръката по един специфичен начин също. Дали ще отшуми ако спря да я натоварвам или да отида на лекар?Аз общо взето яко съм патил и 2-та крата са ми шити,въобще много съм се трошил,за това не ходя на лекар за такива дреболий.Иначе трябва да съм им редовен клиент :wink: Искам да добавя,че съм чупил ключицата на тая ръка също,но май сега ме боли на друго място.

дам спри да го натоварваш рамото и мене ме болеше
и го мазах за 2-3 седмици по 3пъти  със Фелуран имаше и още едно но му забравих името
абе потърси в аптеката мисля че струва 11 кинта

DA

06.04.06
21:43

[quote author=“BuLlsEye”]Преди около 1 месец карах ски и паднах на рамото си(2 пъти на едно и също место се ударих,по еди и същ начин)Като правя упражнения за рамо го усещам да ме боли, но не му обръщах внимание,мислейки си, че с времето ще отшуми,но уви.Болката си е все същата даже мисля, че се увеличава като продължам да го натоварвам.Като играя баскет и стрелям пак я усещам,дори нищо да не правя кат завъртя ръката по един специфичен начин също. Дали ще отшуми ако спря да я натоварвам или да отида на лекар?Аз общо взето яко съм патил и 2-та крата са ми шити,въобще много съм се трошил,за това не ходя на лекар за такива дреболий.Иначе трябва да съм им редовен клиент :wink: Искам да добавя,че съм чупил ключицата на тая ръка също,но май сега ме боли на друго място.

Еми спри да го натоварваш,а ако не отшоми отиди на лекар.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1