Креатин + Глутамин + Л-Карнитин

dae

06.04.06
22:50

Искам да попитам как мога да комбинирам следните добавки като искам да свалям но и да оформя мускулатурата. Как мислите имали смисал изобщо тази комбинация. На 18г. 91кг./188см 1год. стаж в залата. Също така ако може да ми препорачате марки за добавките - като имате предвид че цената няма значение важно е качеството. И да ми кажете в какви пропорций да ги зимам като имате предвид че никога не сам зимал тези добавки. Мерси Предварително.

06.04.06
23:34

[quote author=“dae”]Искам да попитам как мога да комбинирам следните добавки като искам да свалям но и да оформя мускулатурата. Как мислите имали смисал изобщо тази комбинация. На 18г. 91кг./188см 1год. стаж в залата. Също така ако може да ми препорачате марки за добавките - като имате предвид че цената няма значение важно е качеството. И да ми кажете в какви пропорций да ги зимам като имате предвид че никога не сам зимал тези добавки. Мерси Предварително.

вземи си на Оптимум
креатин
- Optimum Nutrition - 150 гр. - 20 лева
- Optimum Nutrition - 300 гр. - 36 лева
- Optimum Nutrition - 600 гр. - 63 лева
- Optimum Nutrition - 1200 гр. - 106 лева
- Optimum Nutrition - 2000 гр. - 165 лева
глутамин
Optimum Nutrition - 300 гр. - 70 лева
- Optimum Nutrition - 600 гр. - 120 лева
- Optimum Nutrition - 120 таблетки - 25,50 лева
- Optimum Nutrition - 240 таблетки - 40 лева
л-карнитин
- Optimum Nutrition - 30 таблетки - 500 мг. - 37,60 лева
- Optimum Nutrition - 60 таблетки - 500 мг. - 68,90 лева

dae

06.04.06
23:48

а какво ще кажете за Creatine Powder на Universal ? и Glutamine JC nutrition

[quote author=“dae”]а какво ще кажете за Creatine Powder на Universal ? и Glutamine JC nutrition

Първото добре. Второто вземи Оптимум или Сайтек или нещо друго западно. Не рискувай с БГ фирма и то толкова съмнителна, при положение че парите не са чак такъв проблем.

Мен, ако питаш е безсмислена комбинация. По-добре креатин и протеин или кре + глутамин. Карнитинът го пии като понатрупаш и си направиш диетка. Така никаква работа няма да свършиш  :wink:

dae

07.04.06
09:02

Значи за диета имам. Да се похваля  8)  за 1 год. в залата и с диетата която правя свалих от 135кг. на 91кг. които сам сега ... искам още да чистя но искам и малко да заформя за това питам за тази комбинация. И ако може да дадете примерно по колко грама трябва да зимам и кога защото не сам на ясно  :roll: . Всмисал нали има там специално за креатина някаква зареждаща седмица (незнам дали така се казва  :) ) и да ми кажете какъв грамаж трябва да приемам за моито тегло и от Креатина и Л-Карнитина и Глутамина  :wink: . Мерси на всички

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1