Креатин+Глутамин+Таурин=Био фит ???

TH

07.04.06
10:50

Някои ползвал ли е продукти на био фит защото това сичко е за 20 лева за 20-тина дена а ми се струва адски евтино и това ме навежда на мисалта че не е много хубаво.Аиде няки да си каже мнението които е ползвал техни продукти

07.04.06
12:23

[quote author=“Three`Six`Gang”]Някои ползвал ли е продукти на био фит защото това сичко е за 20 лева за 20-тина дена а ми се струва адски евтино и това ме навежда на мисалта че не е много хубаво.Аиде няки да си каже мнението които е ползвал техни продукти

Това не е ли един продукт.На тая цена,на която идва в Бълфария е по добре да си ги вземеш по отделно.Ще ти стигнат за много по-дълго време.Ако искаш аз ще ти напиша на кои марки да си вземеш продукти.

TH

07.04.06
14:10

Не просто е само 20 лв 500гр и питам дали става за нещо.А ако тругна да си ги вземам отделно маи доста солени4ко 6е ми седне ама напиши на кои фирми

07.04.06
14:28

[quote author=“Three`Six`Gang”]Не просто е само 20 лв 500гр и питам дали става за нещо.А ако тругна да си ги вземам отделно маи доста солени4ко 6е ми седне ама напиши на кои фирми

Продукта 3в1 Креатин+Глутамин+Таурин струва около 45лв.Провери в сайта.
www.sncway.com
И ако на ден зимаш по две дози-40гр общо.Смятай за колко време ще ти стигне.Но ако си го намерил същия продукт за 20 лв си го вземи.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1