Мазнината...

real`boy

09.04.06
22:53

Четох, че когато намажем мускула си (например бицепса)  с мазнина например с олио,зехтин,МАС мускула се отпуска и така по- бързо расте мускула..интересно..а? Дали има нещо верно в това,според вас..?

energymax

09.04.06
23:12

[quote author=“real`boy”]Четох, че когато намажем мускула си (например бицепса)  с мазнина например с олио,зехтин,МАС мускула се отпуска и така по- бързо расте мускула..интересно..а? Дали има нещо верно в това,според вас..?

Айде по добре с крем за масаж и след това- масаж!!!

ivaivalito

09.04.06
23:29

[quote author=“energymax”]
Айде по добре с крем за масаж и след това- масаж!!!

ей тва е верно и действа

energymax

09.04.06
23:36

И да открехна нещо здравно осигурените-имате право на 10 процедури(масажи-цял гръб,яка(врат и рамене),ръце) по здравната каса!Възползваите се!Аз вече се възползвам! :lol:

09.04.06
23:48

е кой ти ги прави тия процедури...С направление от личния лекар ли става или... :?:

От мазното се отпуска кожата, това предпазва и от стрии. Може би това имаш предвид.

energymax, ти си набарал някоя специална мед сестра и ходиш сигурно на извънредни процедури  :lol:

10.04.06
00:20

Пич,я кажи за масажите,че тва ми е мечтата,пък сега нямам по 20 лева на процедура.

energymax

10.04.06
00:34

Бях споменал в една моя тема,че имам проблеми с врата и кръста,в последствие се оказа че “проблемите” са ми по рождение,т.е. имам вродена аномалия но това не ми пречи да тренирам!
След като станаха известни резултатите от направения ми скенер,невроложката ме попита дали се чувствам схванат,ходя ли на масажи и такива неща,и ме насочи към личния лекър който да ми даде направление за рехабилитация/физиотерапия,даде ми и аз отидох и се разбрах с лекарката(рехаблитаторката,била е рехабилитатор в Славия) да ходя на масажи,имам право на 10 процедури(30-40мин) платени от здравната каса!Ако личния ви лекар е стабилян няма проблем да ви даде направление! :lol:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1