Universal - Animal Cuts Ephedra Free Тва как ви действа?

09.04.06
23:01

Видях го тук като фетбърнър.Искам да прочета някъде(по възможност на български)как точно действа.И ако някой го е пробвал да сподели как действа,понеже е доста скъпо.И да го ползвам ли вместо Л-Карнитин?

Инфо си намерих вече. http://www.affordablesupplements.com/animal_cuts_ephedra_free.asp
Сега остават другите въпроси.

Никой нищо не знае,тогава поръчвам,пък ще видим.

[quote author=“Size”]Никой нищо не знае,тогава поръчвам,пък ще видим.

Поръча ли?

08.05.06
20:39

Не,взех си оптимум,много пари ми излизаше,а и незнаех дали е добро,трябваше да дам 260 лева за 3 неща,а сега спестих 60 лева.

08.05.06
22:32

Аз на оптимум термо кътс съм го пил и не останах доволен.
Едно приятелче си взе анимал кътс.
Още на първия ден два часа след първия пак вдигна темп и взе да се поти, също така и доста енергия имаше в залата.Няколко дни поред  след втория пак (след обед) каза, че се събуждал през нощта целия потен.Сега даже го пие по 1 пак на ден + анимал пак.
Ама от организъм до организъм разлика колкото щеш :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1