Хранителните стойности на соята?!

Темата е заключена.

12.04.06
08:08

Здравейте,
искам да ви помоля ако можете да ми дадете малко информация относно хранителните стойности на соята - б,в,м...
Рових се из нета, но явно не достатъчно добре,  :? защото не успях да открия обикновената печена соя никъде в таблиците.
  Благодаря предварително! :P

търрси преди да питаш http://www.bb-team.org/nutrition/000197.php !!!!!!!!!!!

12.04.06
11:59

извинявай rejjimillar обаче таблицата ,която ти ми показваш на линка е старата...в момента ако не си забелязал се зарежда по-поодробна таблица с хранителни стойности, в която соята не присъства.
Тази таблица се мъчех да открия по всевъзможни начини,но не съм виновна че всички линкове водят до новата.
Така че тияя възклиццятелни накрая са крайно не намясто поставени!!!

Ред: Петко К
ОК. Но смятам, че темата се изчерпа. Не е нужно да се пускат теми за всяко дребно нещо, което може да се провери на много места, не само на форума.
Както и да е, заключвам я, за да няма повече спамове.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1