Здравейте

13.04.06
10:56

Здравейте всички!

Казвам се Владимир. И преди съм се зачитал в този сайт и форум. Намирам доста полезна и добре структурирана информация... а защо не съм бил регистриран до сега - вие ми кажете :roll: ;)

От около 5-6 години се “занимавам” с фитнес. През това време минах едновременно и през доста други спортове - джудо, плуване, а преди това карате, лека атлетика...

Едно време се запалихме с NoDude (от този форум) и заедно започнахме фитнеса, блъскането и всичко...

Честно казано винаги ми е доставяло огромно удоволствие да тренирам и всяка тренировка в залата се прави с максимални усилия за максимални резултати.

Не съм взимал никакви суплементи, или добавки. Никога. И без тези неща съм си достатъчно едър, пък и... нещо никога не са ме кефели като идея. За което разбира се сме имали големи спорове с Жоро (NoDude)

Ще се радвам ако можем взаимно да си помогнем по всички въпроси. Винаги има какво ново да се научи в дадена насока.

Толкова от мен за сега ;)
Владимир

13.04.06
11:13

Здравей и добре дошъл във форума. Надявам се пребиваването ти тук да бъде полезно и приятно. ;)
5-6 години е доста време - хубаво е, че продължаваш със спорта, а не се отказваш.
А за хранителните добавки  - когато приема им е обмислен и преценен(а не просто тъпчене) могат да помогнат доста. Разбира се в България евтините добавки не са качествени, а чуждестранните марки(Оптимум, Юнивърсъл и т.н.) са прекалено скъпи - и това малко усложнява нещата. И аз в момента го карам без никакви добавки най-вече заради финансови причини. Защото ако пия нещо, то искам да съм сигурен, че е супер качествено - а качественото е скъпо. :)
Поздрави ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1