L-Carnitine-а на BIOGAME...

sash0

13.04.06
17:37

Интересува ме L-Carnitine-а на BIOGAME дали е добър, защото мисля да го почвам, а пък за сега нямам много пари за тея по скъпите... :?  :wink:  :roll:

а бе стига не се излагай мани го тоя Bio Game 18лв са ти 60 капс по 500мг а на Univursal e 32лв пак 60капс по 500мг не вижадам кво толко му е скъпото за 10лв може да си земеш някой добър 10лв разлика не е кой знае кво.

13.04.06
18:41

[quote author=“RejiMillar”]а бе стига не се излагай мани го тоя Bio Game 18лв са ти 60 капс по 500мг а на Univursal e 32лв пак 60капс по 500мг не вижадам кво толко му е скъпото за 10лв може да си земеш някой добър 10лв разлика не е кой знае кво.

Само дето Biogame е 14 лв. (поне тука) пък за тоя на Универсал някои много яко го беше плюл няколко теми по надолу  :lol:

13.04.06
19:10

Аз го плюх ;) потърсете темата...

Защото този карнитин не е произведен в Universal USA… няма го индексиран в сайтовете и каталозите на универсал... това са вътрешни работи на някои хора... затова е и толкова ефтин...

и най-вече защото от него няма ефект... ако искате карнитин на универсал - течният или карнитека...

аха тва и аз съм го правил наистина първия път като си го взимах наистина ми се стори и на мен доста евтин на Ultimate примерно е 52лв. И аз съм го търсил в официалния сайт точно поради тази причина и наистина не намерих нищо за него нито в google резултати излизат само за сайтове в източна европа явно този л-карнитин се прави тук и износ за източна европа както е и със амино2700 на Universal. Въпредки че когато сам го използвал има ефект но и диетата и тренировките винаги са ми били на ниво така че немога да кажа на 100% до колко е допринесъл л-карнитина. Сега в момента ми остава още една седмица от него и ще го сменя с някой друг да вида каква ще е разликата. Може би ще взема прехваления Super Cuts 3 тъй като има в него л-карнитин няма да ми се налага да го купувам отделно л-карнитин и фат бърнер.

15.04.06
13:12

СПАМ. Не пускай “празни” постове.
manson

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1