Съвет относно Fat Burner+L-Carnitine

13.04.06
19:47

Реших да вземам нещо по безвредно :) и се спрях на Fat Burner+L-Carnitine(течен) като мисля да ги вземам като отделни препарати . Чудя се само колко пари ще ми излезне (разполагам с около 85лв) а трябва да имам от тях за над 1 месец . Също така е важно и качеството .
Ако може да ми кажете изпитани(лично)  марки и видове Fat Burner-и и L-Carnetine-и и да споделите тяхното деиствие. Мерси!

19.04.06
12:35

за тези пари трудно ще закупиш и двете добавки.
увеличи бюджета и попитай пак :roll:

19.04.06
15:08

За тези пари:
Super Cuts 3 - 21 дена
Scitec Carni-X - 15 дена

19.04.06
16:15

[quote author=“emzo”]За тези пари:
Super Cuts 3 - 21 дена
Scitec Carni-X - 15 дена

По добре карнитин на биофит за повече време ще ти стигне :)
Ама не е течен но като се има на предвит ,че и кътс-а има карнитин !

27.04.06
09:16

Кинтите станаха 120 ...  Мислх мислих и измислих да си пия само карнетин + КЛА&хром и ако не ми хареса ефекта ше търса пари да се качвам по стълбицата на хаповете :)

27.04.06
14:04

1. Суперк кътс 3 + карнитин на биофит
2. Кътс 2 на пролаб + карнитин на биофит
3. По скъп карнитин - като тези на мусаши/оптимум/пролаб (течен/прах) + по евтин бърнер като мега фат бърнер на оптимум или термо кътс на оптимум :)

10.05.06
21:40

Значи намерих 1 хубав(надявам се ) течен на Юниверсал (жълтеникава лепенка около шишето) за 50 кинта 335 мл  дали си струв и ако да казваите ако не ще хвана да си зема на П&Б с гуарана .. А за фет бърнера ся обмислям ма да не е нещо което да ме кара да се разхождам по голяма нужда на секи 10 мин ... Щото в даскалото ше е леко кофти ...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1