тази диета добра ли е ?ако не каде ми са грешките?

14.04.06
11:45

на 16 год. 177 см сам висок 74-5 кг. та вапроса ми е тази диета добра ли е? ходя на фитнес 3 пъти седмично от 1 месец насам а пък преди 2 год ходех 6 месеца и само качвах и нямаше кой да ми каже да свалям:(

10:00 л-карнитин
14:00 1 коф. кисел мляко с 6 вафли “4аика’
17:00 в не тренировъчен ден л-карнитин,а в тренировъчен 2,3 ябълки
20:00 4,5 филийки бонус със сирене и 2,3 чаши прясно мляко

TH

14.04.06
11:48

малко са ти храненята.
сладко не бих ти препоръчал ,освен....абе зависи от метаболизма на човек (познавам един ,който си яде всичко (с много бърз метаболизм) и за 2 години изгради фантастично тяло.
Хляба го яж сутрин на закуска ,а и само л-карнитин в 10 е малко...
напъвай на месото.зарежи ябълките.яж плодовете само до обяд - грейпфрут,киви,лимони.яж яйца.

14.04.06
11:53

ами л-карнитин-а се пие на гладно. след тва да ям ?
и 150гр.пил пържола на обяд ...

TH

14.04.06
12:03

еми виж не съм специалист и немога да ти обесня много добре щото никога не съм приемал л-карнитин
мога да ти кажа само ,че протините са ти малко.
наблягай на месото ,яйцата и млечните продукти.

14.04.06
12:23

L-Carnitine се взима малко преди тренировка. До колкото знам “периода му на действие” е около 12 часа. За това е добре да се взима по 2 пъти на ден.
Има противоречиви мнения дали да се взима сутрин на гладно, или вечер преди лягане - “за да ти топял мазнините”...

Глупости - с лежане не се топят мазнини. Взимаш си го 30 мин преди тренировка - блъскаш, правиш кардиото и си капитан ;)

С подходящ режим на хранене се получава качване, едновтременно с чистене на мазнини...

Но определено имаш малко хранене на ден.

((АКО ще качваш повечето хора биха ти казали - колкото протеин, двойно отгоре въглехидрати...))
Наблегни на месо :)

Като цяло с гладуване не се отслабва, само се бъзикаш с метаболизма си... Важното е постоянно да имаш нещо в стомаха си. Яж плодове, салати, но не стой гладен дълго време.

И някак си вафли с кисело мляко не ми се връзва съв “свалям”...
Поне при мен не става ;) Както се каза по-горе - всичко е до организъм

14.04.06
14:32

[quote author=“Taralqn”]на 16 год. 177 см сам висок 74-5 кг. та вапроса ми е тази диета добра ли е? ходя на фитнес 3 пъти седмично от 1 месец насам а пък преди 2 год ходех 6 месеца и само качвах и нямаше кой да ми каже да свалям:(

10:00 л-карнитин
14:00 1 коф. кисел мляко с 6 вафли “4аика’
17:00 в не тренировъчен ден л-карнитин,а в тренировъчен 2,3 ябълки
20:00 4,5 филийки бонус със сирене и 2,3 чаши прясно мляко

тая програма е абсурдна за целите които гониш.трябват ти поне още 3 хранения и при това с много белтъчини.Махай вафлите.Разгледай за други НВД в сайта

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1