Как да кача още малко маса?

14.04.06
22:55

Тренирам от няколко месеца и качвам по малко, но ми се струва бавно. Един приятел ми каза да пия Глюкоза за да кача килограми. Верно ли е това, дали след това  ще се запазят, ами има ли вероятност да натрупам мазнини вместо маса? Искам нещо което да ми помогне да кача малко маса без да ми се губи релефа. Моля помогнете!
Мерси предварително  :wink:

Кажете де хора, що не пишете?
Драснете 2 реда

Ред: Петко К
Без подканяния и поредни постове, моля!

15.04.06
10:05

и един ред стига - след като искаш съвет, дай малко повече инфо за себе си!тука да не сме врачки  :wink:

15.04.06
10:18

[quote author=“MemphyS”]Тренирам от няколко месеца и качвам по малко, но ми се струва бавно. Един приятел ми каза да пия Глюкоза за да кача килограми. Верно ли е това, дали след това  ще се запазят, ами има ли вероятност да натрупам мазнини вместо маса? Искам нещо което да ми помогне да кача малко маса без да ми се губи релефа. Моля помогнете!
Мерси предварително  :wink:

Ако си от слабия тип (ектоморф) и качваш бавно не се притеснявай за глюкозата след треноровка, имам приятел който изяждаше по 3-4 големи лъжици и не му вляеше на релефа, просто тогава ти трябват прости бързи въглехидрати за да се запълнят гликогенните депа...

Иначе дай инфо за хранителния ти режим и тренировъчната програма, стаж, килограми, ръст и т.н., за да може да ти помогне някой.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1