Как да наблегна на гърдите?

16.04.06
02:17

Искам да попитам за съвет как да наблегна на гърди, трицепс и предно рамо? Мои снимки има тук, а резултатите ми са тук. Последните 4 месеца тренирам така:

Понеделник: гърди (3 упр.), предно и странично рамо (2 упр.), трицепс (2 упр.)
Сряда: гръб (3 упр.), задно рамо (1 упр.), бицепс (2 упр.), тяга
Петък: крака (3-4 упр.), трапец (1 упр.)

В момента имам възможност да тренирам само три дена в седмицата. Вариантът, за който си мисля, е следният:

Нова програма:
————————
Понеделник: гърди (4 упр.), трицепс (3 упр.)
Сряда: без промяна
Петък: предно и средно рамо (4 упр.), крака (3-4 упр.)
или
Петък: гърди (2 упр.), предно и средно рамо (2 упр.), крака (3-4 упр.)

Или да си карам със старата програма, а да наблегна по някакъв друг начин на гърдите???

16.04.06
10:55

На новата програма махни едното упражнение за трицепс,за гърдите незнам дали 4 няма да са ти много пак зависи по колко серии правиш,и моите гърди изостават обаче откакто си смених тренировките за гърди и подходих сериозно към тях започнаха да напредват,просто искат сериозно отношение,подход и стрес и се оправят.В темата за тренировки за гърди съм постнал програмите които дават доста добър ефект за сега,може да ги пробваш,както и другите постнати там.Виж аз какво ти предлагам за програмата.

Понеделник - Гърди(3-4)/трицепс(2)
Сряда - Гръб(3+тяга)/задно рамо(1)/бицепс(2)
Петък - Предно рамо(1)/Средно рамо(1-2)/крака(3)

Така според мен е наи-добре ако тренираш гърдите и в петък до понеделник няма да се възстановят.Упражненията за рамена ти бяха доста,както и за трицепс.
Видях ти новите снимки-доста си дръпнал от предишните снимки,продължаваи така.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1