Ксенадрин каквo вие мнението?!

17.04.06
18:18

В предаването на Недик пича каза че Ксенадрин е добра добавка за изгарянето на мазнини вие какво мислите и също така къде мога да го намеря това “животно”.

Аз взимам вече месец Cuts II на PROLAB и идва време да си взема ново но се чудя да ли добре да го сменя с Ксенадрин.

ако взимаш Xenadrine вземи си Xenadrine RFA по добър е от EFX поне такова е мнението на всички от bodybuilding.com.
Друг добър също е и Hydroxycut Hardcore. Който от двата да вземеш няма да сгрешиш.

а относно това каде може да го намериш в П&Б май го имаше, също може да питаш као и той може да ти намери.

Моля, не пускай поредни мнения
manson

17.04.06
21:01

а  какво ви е мнението за LIPO 6

energymax

17.04.06
22:12

Два уникални продукта имам от двата по 2 кутии донесени от САЩ,приятелката ми пие Липо 6 и след 15 ден ефекта е поразителен-4кг!

17.04.06
23:03

[quote author=“energymax”]Два уникални продукта имам от двата по 2 кутии донесени от САЩ,приятелката ми пие Липо 6 и след 15 ден ефекта е поразителен-4кг!

А това Липо6 в софия от къде мога да си го намеря?!!!

energymax

17.04.06
23:41

[quote author=“DarkSpy”][quote author=“energymax”]Два уникални продукта имам от двата по 2 кутии донесени от САЩ,приятелката ми пие Липо 6 и след 15 ден ефекта е поразителен-4кг!

А това Липо6 в софия от къде мога да си го намеря?!!!

цената и на двата в P&B е някаде към 100-115лв,а от САЩ ми излезе по 30$ броиката!

17.04.06
23:59

ок ,energymax а кога запо4на да го пиеш от самото на4ало на диетата или в последните няколко седмици

energymax

18.04.06
00:32

[quote author=“valentinik46”]ок ,energymax а кога запо4на да го пиеш от самото на4ало на диетата или в последните няколко седмици

засега съм на диета,кардио,Л-карнитин(последните 10 дена на Ацетил-Л-Карнитин),фат бърнер,зелен чаи,Още 7 дена,след това мисля 30 дена на кленбутерол,и след него 30 дена на Xenadrine NRG!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1