фитнес в Благоевград?

17.04.06
21:14

момчета интересуваме каде в града мога да тренирам сериозно и кои може да ми направи
правилна програма .Бях в някакав магазин Виталис ама не сам доволен.Насочете ме моля

—————
Моля, пускайте темите си в правилните раздели и с подходящи имена.
вл

17.04.06
21:19

[quote author=“vladi 111”]момчета интересуваме каде в града мога да тренирам сериозно и кои може да ми направи
правилна програма .Бях в някакав магазин Виталис ама не сам доволен.Насочете ме моля

В младежкия дом има един фитнес - арнолд - там последно беше 1.50 лв тренировката.
При рдвр-то - като тръгнеш нагоре към градската градина има един фитнес. Не му знам името, ама аз там тренирам сега, като съм в Благоевград. Там е 2.40 лв през съботата и неделята и през деня май. Но пък имаш безплатна мин.вода и някакси е по-спокойно. А и има някакви фитнес инструктори, които предполагам ще ти направят програма - незнам вече дали това се заплаща допълнително или не.
В 3-то училище също има фитнес - аз лично не го харесвам. Дисковете не отговарят на реалните килограми и като цяло не ми е комфортно.
Има един фитнес над Хуманитарната гимназия - но и там е кофти.
За друг сега не се сещам.

17.04.06
21:21

а за добавки на коя фирма да взимам и от каде

17.04.06
21:23

[quote author=“vladi 111”]а за добавки на коя фирма да взимам и от каде

Друго място освен виталис не знам. Но не съм наясно в момента дали е добре от там да взимаш или не.
София е другото място.

17.04.06
21:42

има и ИПОН магазин маиче са с диплома от CORFIT

zweio

18.04.06
00:50

По-рано ходих в Давид, този е зад хуманитарната гимназия, приятна обстановка с приятни хора само че на мен ми е далеч и престанах да ходя там.

[quote author=“vladimir.nikolov”]
При рдвр-то - като тръгнеш нагоре към градската градина има един фитнес. Не му знам името, ама аз там тренирам сега, като съм в Благоевград.

Дали пък не сме се виждали с теб :)

18.04.06
01:07

[quote author=“zwei0”]По-рано ходих в Давид, този е зад хуманитарната гимназия, приятна обстановка с приятни хора само че на мен ми е далеч и престанах да ходя там.

[quote author=“vladimir.nikolov”]
При рдвр-то - като тръгнеш нагоре към градската градина има един фитнес. Не му знам името, ама аз там тренирам сега, като съм в Благоевград.

Дали пък не сме се виждали с теб :)

——————————offtopic:
Може, може. :)
Ходя веднъж на две седмици събота или неделя. Тази неделя бях между 6 и 7 часа. ;)
——————————————

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1