Хр.добавки в Благоевград от каде?

18.04.06
13:15

даите един съвет от каде да си купа нещто за маса в Бл.
ама да могат и да ми кажат как и кога да ги взимам. :?:

18.04.06
13:31

Еми аз не съм от Благоевград,но ще ти кажа два магазина.Единия е на бул.Васил Левски 34 ако не се лъжа.Другия е близо до хотел Волга мисля че се казваше Виталис.Този първия на булеварда има добро зареждане и се казва IPON.

Надявам се да съм ти помогнал.

18.04.06
13:34

ходих в тоя Виталис ама там ми казват че за тях най добрите са Нутрим а аз поне не мисля така.
според вас така ли е.

18.04.06
13:56

Мани ги тия бе.Отиди в този на булеварда.Аз от там си взимах един протеин Weider.Продават от всички марки,които се сетиш и май-нямат нутрим.Човека там ми се видя компетентен,така че ако не знаеш нещо или искаш да ти помогне в избора го попитай.Кажи му какво искаш и с колко пари разполагаш и той ще разясни какво може и какво не може да си вземеш :wink:

M_

18.04.06
19:08

Горе във Виталис наистина препоръчват Нутрим на всички които не знаят какво искат...по-често седи тоя с голата глава Сашо, тренираме в една зала и ако му обясниш да кажем че искаш качествена суроватка веднага вади Пюр Уей на АББ , 100% уей на ОН , Ши Хо и др.. а там в Ипон магазина последния път като бях протеини освен на ЖК и на Нутрим имаше само на оптимум от най големите разфасофки..

18.04.06
20:58

да ти кажа днес бях и май в IPON са много по компетентни и знаят много неща.Даде ми доста добри съвети и
са поне дипломирани по CORFIT.
Защо трябва да казвам в Виталис че искам качественно а не ми предложат направо .Само гледат да си продадат
Нутримчето.препорачаха ми гаинер за преди тренировка и чист протеин за след.
много не знам ама май е обратното.

18.04.06
21:15

[quote author=“vladi 111”]да ти кажа днес бях и май в IPON са много по компетентни и знаят много неща.Даде ми доста добри съвети и
са поне дипломирани по CORFIT.
Защо трябва да казвам в Виталис че искам качественно а не ми предложат направо .Само гледат да си продадат
Нутримчето.препорачаха ми гаинер за преди тренировка и чист протеин за след.
много не знам ама май е обратното.

Не,и така е правилно.И какво си взе от там.

guBak

18.04.06
22:59

В спортния магазин срещу чайките ходил ли си? Преди беше супермаркет Славово доколкото си спомням а сега продават спортно облекло, оборудване и др. Не съм сигурен дали има хр. добавки обаче.

zweio

19.04.06
01:11

Там добавки не продават, само спортни уреди, но малко по-нагоре по булеварда в посока американския има един магазин, не знам дали за него говорехте.

19.04.06
10:12

100%на оптимум и Мега мас на Юнивирсал също и _глутамин .таурин .креатин_ в едно на Био Фит
Какво мислите?
стори ми се доста добре информирани тези момчета а и братовчет ми работи като охрана в  Ексрим
тои ми каза че пони в Ипона няма само да ми вземат парите а ще ме посаветват правилно.
Бях и там срещу чаиките но много по скъпо беше и въобще не знаят нищо.
А в Ипона ми направиха 5% отстъпка.

19.04.06
12:04

Перфектен избор.Оптимума каква разфасовка е?.Аз бях преди повече от месец и имаше само най-малката от 454гр или нящо от тоя сорт.

19.04.06
14:25

1 кг е Оптимума а Мега мас е 4.7кг.
момчето ми каза че гаинер малка расфасовка няма смисъл да взимам е е прав дозата на тях е доста така че е много по изгодно.
Разликата между нутрима на Виталис и стоката на Ипона е доста голяма.А и доста знаят.
незнам само дали продават нещо от твардите неща че имам приятел които иска а пак незнам как да ги питам.

19.04.06
18:48

[quote author=“vladi 111”]1 кг е Оптимума а Мега мас е 4.7кг.
момчето ми каза че гаинер малка расфасовка няма смисъл да взимам е е прав дозата на тях е доста така че е много по изгодно.
Разликата между нутрима на Виталис и стоката на Ипона е доста голяма.А и доста знаят.
незнам само дали продават нещо от твардите неща че имам приятел които иска а пак незнам как да ги питам.

Ако може да ми кажеш и цените им,просто цена няма да имаш.Искам да ги сравня с тези от моя град. :wink:

19.04.06
19:25

100% беше 54 ,мега мас 88.9 и био фита беше 42.8 за 500гр.
и на цялата сума 5% отстъпка.
Каза че в нашия град масово гледат към евтиното и ако може за 6лв да станат яки.
ама ги разбира като се има предвид положението в БГ.
дано сам ти помогнал а ако искаш нещо кажи да го питам тои ми даде тел ако нещо не ми е ясно да му се обадя

19.04.06
21:20

Аз исках да си взема от там 100% на ОN.И му викам-Има ли по големи разфасовки,защото имаше само тая от 454 грама,а той ми вика,че сега няма защото е много скъпа и не се купува.Честно да ти кажа останах учуден,как така благоевградчани не купуват ОN.Тия от IPON ме кефят защото зареждат от всякаде-SNC,Power&beauty,имат даже и Weider.

20.04.06
11:28

лошото е че от софия вдигнаха цените на оптимум и става по трудно ама за редовни правят отстъпка и пак се ядва.
нашия гряд по принцип ема само газари а кото им кажеш колко струва реват като за световно.
ами тои ми каза че тарсат само super gain жк за 6лв.
с захар и соев протеин не става.

M_

20.04.06
19:02

[quote author=“zwei0”]Там добавки не продават, само спортни уреди, но малко по-нагоре по булеварда в посока американския има един магазин, не знам дали за него говорехте.

?!!? Ти съвсем ме обърка..тоя новия магазин дето е на мястото на стария суепрмаркет Славово е за всякакви спортни стоки и уреди и има и един щанд добавки на Юнивърсал и на Биогейм, а друг магазин по посока американския не знам да има?!!?

20.04.06
19:34

?!!? Ти съвсем ме обърка..тоя новия магазин дето е на мястото на стария суепрмаркет Славово е за всякакви спортни стоки и уреди и има и един щанд добавки на Юнивърсал и на Биогейм, а друг магазин по посока американския не знам да има?!!?

има по нагоре от славово ама там няма почти нищо само наколенки и инвилидни колички

28.04.06
22:40

[quote author=“vladi 111”]ходих в тоя Виталис ама там ми казват че за тях най добрите са Нутрим а аз поне не мисля така.
според вас така ли е.

Xaxaxa i na tebe li ti prepuru4a Nutrim toq obraz :D e to taka e de toi drugo tam nqma , egati i sme6niq magazin.Hubavo ti kaza kolegara da si ide6 v IPON i az ot tam si pazaruvam redovno a i gledam si se orientiral Mega Mass 3000 e otli4en izbor , kreatina na Bio Fit sa6to vaji :)

29.04.06
15:14

мерси
а тоя с голата глава прочете два броя на Олимп и стана разбирач.
Виталис са толко зле це няма на каде Нутрим им дава по големи отстапки и те затова само него предлагат.
Все им е едно какво ти дават само те да си вземат печалбата.
А тези дето незнаят си купуват Нутримче и си плащат 50лв за 2 кг захар така хем Виталис прибрали 20 лв хем Нутрим напред ,а ти пий захар с вода за 50лв.
Абе само ИПОН та да си сигурен поне че ще ти дадат качествино. :D :shock:
А явно не сам само аз доволен от тях.

29.04.06
17:11

ПРАВИ СТЕ ТИЯ В ВИТАЛИС СА ПЪЛНИ ТАПАЦИ.
Аз пазарувам само в Ипон и сам много доволен от тях.
Момчетата разбират много и са много печени а тия от Виталис само за пари ги е грежа.
А и продавад храните на по високи цени от каталожните на самите фирми само и сама да са на далавера аз незнам дали има някои да пазарува от там.

29.04.06
21:33

Da i na men tova mi e napravilo vpe4atlenie za cenite,vuv Vitalis sa dosta po visoki a i na men v IPON mi pravqt 5 % otstupka za redoven klient :) a i toq verno s golata glava vuv Vitalis si misli 4e razbira ne6to 4el nedo4el ne6to , nabutva ti Nutrim tova bra6no sas zahar :))

30.04.06
19:57

АбЕ ИДЕ СИ ИПОНА чИСТА ТИ РАБОТА

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1