Моето НВД-меню-мнения

Темата е заключена.

19.04.06
09:24

Здравейте.Направих си НВД с цел да преди да почна да качвам пак маса да изчистя макьимално мазнинките по корема и гърдите защото не обичам да съм мн мазен а пък съм с бавен метаболизъм.Мерките ми са 174см и 63кг.А ето го и менюто

7:30 1 кафеІполовин лъжица мед
8-3 варени белтъка с 1 филийка бонус
11-мляко 2%
14-15-50 грама фъстъци с мляко 2%(в училище май няма друго какво)
19-20-200гр пилешко с една салата със към 100 гр сирене или по малко и малко зехтин

какво ще кажете?

19.04.06
09:31

като ще ядеш пилеш го прави по обяд... вечерно време като цяло не е хубаво да се ядат тежки храни... (то на фона на останалото си е направо тежко)

и все пак не умирай от глад де... това, че си на НВД - не значи, че трябва да ядеш по 100 гр на ден.

Плюскай си салати.
Съотвено намаляваш въглехидратите, но тялото ти трябва да си набавя енергия - в случая от мазнини и протеини

19.04.06
10:20

[quote author=“marcosz”]Здравейте.Направих си НВД с цел да преди да почна да качвам пак маса да изчистя макьимално мазнинките по корема и гърдите защото не обичам да съм мн мазен а пък съм с бавен метаболизъм.Мерките ми са 174см и 63кг.А ето го и менюто

11-мляко 2%
19-20-200гр пилешко с една салата със към 100 гр сирене или по малко и малко зехтин

какво ще кажете?

Първо не те знам с тези 63кг за какво ти е това НВД :shock: , и второ на тази жестока диета и колежката срещу мен не би издържала :lol: .
Сега сериозно, ако не си объркал форума с някой моден :wink: , то се хващай здраво с тренировките и  си избери една стабилна диета за маса.

19.04.06
10:36

[quote author=“marcosz”]Здравейте.Направих си НВД с цел да преди да почна да качвам пак маса да изчистя макьимално мазнинките по корема и гърдите защото не обичам да съм мн мазен а пък съм с бавен метаболизъм.Мерките ми са 174см и 63кг.А ето го и менюто

11-мляко 2%

какво ще кажете?

1. Не мисля,че кг са ти много за д сваляш, но всеки изглежда различно, нали?
2. Тази диета е... ти да умреш от глад ли искаш...
3. Както те посъветва Red е най-добре
4. По-здрави!

19.04.06
18:11

Ами аз(15години 190см. 95кг) мисля да направя нещо подобно:

7:00-2 белтъка 1/2 кисело мляко 0.2
10:30-Сандвич със зеле и пилешка шунка(на даскало това е единственото което става за ядене)
13:30-1/2 кисело мляко 0.2+150-200гр. пилешко
17:00-някаква салата,зеле или краставици :)
17:20-Тренировка(тежести)
18:00-1/2 грейпфурт
18:10-Кардио(бягане 10-15 мин)
18:30-1/2 грейпфурт
18:35-Бягане от залата до удома(700-800м.)
18:50-Баня
19:00-http://www.bb-team.org/forum/
00:00-СЪН! :)

20.04.06
10:20

[quote author=”^LoGo^”]Ами аз(15години 190см. 95кг) мисля да направя нещо подобно:

7:00-2 белтъка 1/2 кисело мляко 0.2
10:30-Сандвич със зеле и пилешка шунка(на даскало това е единственото което става за ядене)
13:30-1/2 кисело мляко 0.2+150-200гр. пилешко
17:00-някаква салата,зеле или краставици :)
17:20-Тренировка(тежести)
18:00-1/2 грейпфурт
18:10-Кардио(бягане 10-15 мин)
18:30-1/2 грейпфурт
18:35-Бягане от залата до удома(700-800м.)
18:50-Баня
19:00-http://www.bb-team.org/forum/
00:00-СЪН! :)

Ако само със четене се правеха мускули много от нас досега да са на Олимпията :lol:  :wink:  :arrow:  “19:00-http://www.bb-team.org/forum/ ”  това ли ти е за след тренировка :lol: , щото аз предпочитам 300гр. пилешко :idea:  :wink: .

20.04.06
13:35

Като изключим това останалото добре ли е?

20.04.06
15:03

[quote author=”^LoGo^”]Като изключим това останалото добре ли е?

Ами какво да ти кажа, не съм много в час с тези диети и не съм им голям привърженик, освен ако целта ти не е да се явиш на състезание, но твоята по-скоро ми прилича на женска диета, отколкото на НВД.Така ще гориш колкото мазнини толкова и мускули. Нека и други по-компетентни да се изкажат.

П.П Абе хора защо не четете, как се прави НВД, в сайта всичко си пише......

20.04.06
18:19

Важното е да горя много мазнини аз проблем с правенето на мускули нямам така че и да горя мускули ще си наваксам...без да пия нищо за 3 седмици някъде направих раце от 35 на 45см ся нз колко са от 2 месеца тренирам и то по често само с дъмбели по 6-7кг ,а вече почвам да мутирам.. нз защо става така 1 приятел за да направи 50см ръка изхарчи сумати пари за добавки матани и сякви глупости тренира от 6 месеца ама както се казва явно не е надарен :П

20.04.06
18:29

Важното е да горя много мазнини аз проблем с правенето на мускули нямам така че и да горя мускули ще си наваксам...без да пия нищо за 3 седмици някъде направих раце от 35 на 45см ся нз колко са от 2 месеца тренирам и то по често само с дъмбели по 6-7кг ,а вече почвам да мутирам.. нз защо става така 1 приятел за да направи 50см ръка изхарчи сумати пари за добавки матани и сякви глупости тренира от 6 месеца ама както се казва явно не е надарен :П

Само ще ти намигна, ти си знаеш защо..  :wink:

20.04.06
19:06

Много исках да отговоря на момчето за диетата,обаче като прочетох че направил ръце без нищо от 35 на 45 см за 3 седмици си рекох “чакай бе,къде съм тръгнал,гледай хората кво правят.”Евала пич.Ти с тези резултати ,защо се обръщаш към нас за съвет.Повечето от нас с целия си стаж не са качили толкова.ТИ СИ ЧОВЕКА.
Относно диетата щях да ти кажа,че почти нищо не ядеш и ако аз ядях по толкова на ден,едва ли щях да имам сила дори да пиша сега.Ама кво да давам акъл,на човек,който за 3 седмици е направил такива ръце,не само без медикаменти,ами и БЕЗ ХРАНА.Евала брато.Тая седмица 45,другата 50.Айде аз отивам да играя шах,мисля да спирам фитнеса.
Поздрави!

20.04.06
19:13

———————————————-0oOff——————————————-
^LoGo^ браво бе братле, като гъба расла покраи ядрен реактор си!!! Представяш ли си кво ще стане ако земеш 9 килограмовите дъмбели или пък 12 направо не ми се мисли  :lol:
———————————————-0oOff——————————————-

20.04.06
20:53

[quote author=“Jay_C”]Много исках да отговоря на момчето за диетата,обаче като прочетох че направил ръце без нищо от 35 на 45 см за 3 седмици си рекох “чакай бе,къде съм тръгнал,гледай хората кво правят.”Евала пич.Ти с тези резултати ,защо се обръщаш към нас за съвет.Повечето от нас с целия си стаж не са качили толкова.ТИ СИ ЧОВЕКА.
Относно диетата щях да ти кажа,че почти нищо не ядеш и ако аз ядях по толкова на ден,едва ли щях да имам сила дори да пиша сега.Ама кво да давам акъл,на човек,който за 3 седмици е направил такива ръце,не само без медикаменти,ами и БЕЗ ХРАНА.Евала брато.Тая седмица 45,другата 50.Айде аз отивам да играя шах,мисля да спирам фитнеса.
Поздрави!

Ма ти май си помисли че ви базикам?Тия резултати съм ги постигнал само със шоколад :)
Когато искате да праите мускули яко сладкиши аз така прая :) строги диети до сега не съм спазвал та затова реших да попитам.

И да ви кажа не правете упражненията които сте видели някаде или еди кво си сте чели.Пробвайте различни движения при което чувствате по голямо напрежение в конкретната мускулна група правете него.
И тука повторението не е майка на знанието :) истината е голямо напрежение на мускулите при малко повторения например 3х13.

20.04.06
21:59

Аха,ясно.А освен шоколад нещо друго можем ли да ядем.Локуми,такива работи стават ли.Препоръчай още нещо.От утре почвам по твойта програма.Добре че има такива момчета като тебе да ни открехнат на тайните в този спорт.
П.П. Ако решиш да ходиш на Олимпия тая есен свиркай,ще дойдем да викаме за тебе. :wink:

20.04.06
22:04

Ми щом мислиш че ви ебавам твой проблем.

^Vlastelina^

21.04.06
00:56

[quote author=”^LoGo^”]Важното е да горя много мазнини аз проблем с правенето на мускули нямам така че и да горя мускули ще си наваксам...без да пия нищо за 3 седмици някъде направих раце от 35 на 45см ся нз колко са от 2 месеца тренирам и то по често само с дъмбели по 6-7кг ,а вече почвам да мутирам.. нз защо става така 1 приятел за да направи 50см ръка изхарчи сумати пари за добавки матани и сякви глупости тренира от 6 месеца ама както се казва явно не е надарен :П

Оффффф...
Сънуването е хубуу нещу....  :lol:  :lol:  :lol:
Вземи да разправяш тия неща на бай ти Петко, можи и да ти повярвя  :wink:

[quote author=”^LoGo^”]истината е голямо напрежение на мускулите при малко повторения например 3х13.

аз правя по-малко от 13 повторения ама нещо не се получава  :)  :wink:

21.04.06
06:53

[quote author=”^Vlastelina^”]аз правя по-малко от 13 повторения ама нещо не се получава  :)  :wink:

Ами като забравяш за шоколада... как искаш да стане!  :wink:

DA

21.04.06
08:51

[quote author=“Neo”][quote author=”^Vlastelina^”]аз правя по-малко от 13 повторения ама нещо не се получава  :)  :wink:

Ами като забравяш за шоколада... как искаш да стане!  :wink:

Ами като забравяш и за сладкишите...!Ааааа!?Как стават такиви работи!?Така не може!Трябва всичко точно да се спазва!Иначе...Ей, замисли се хубаво момче трябва всичко да се спазва точно!!!  :twisted:

21.04.06
09:22

[quote author=”^LoGo^”]Важното е да горя много мазнини аз проблем с правенето на мускули нямам така че и да горя мускули ще си наваксам...без да пия нищо за 3 седмици някъде направих раце от 35 на 45см ся нз колко са от 2 месеца тренирам и то по често само с дъмбели по 6-7кг ,а вече почвам да мутирам.. нз защо става така 1 приятел за да направи 50см ръка изхарчи сумати пари за добавки матани и сякви глупости тренира от 6 месеца ама както се казва явно не е надарен :П

Предлагам някой мод да му даде специалното право на момчето да пише каквото си иска само  в темата с бисерите ( не вярвам да има нещо писано офтопик )

21.04.06
13:27

Проблема е че като започнах наистина за около месец няма и толкова от 35-44,но сега нещо стана мн трудно изглежда тва ми е бил шансът  :cry:

21.04.06
13:33

[quote author=“Neo”]без да пия нищо за 3 седмици някъде направих раце от 35 на 45см ся нз колко са от 2 месеца тренирам

Ъъъ... не се ли поизхвърли малко? Примерно с 10 сантиметра :lol:

Но... евала - посмях се от сърце :oops:

21.04.06
14:03

[quote author=”^LoGo^”]Проблема е че като започнах наистина за около месец няма и толкова от 35-44,но сега нещо стана мн трудно изглежда тва ми е бил шансът  :cry:

Сега.. не искам да ти се смея, или нещо подобно, но има нещо сбъркано тука в твоя случай. За месец-месец и половина, от 35 на 45 см ръка...просто няма как да стане (освен ако не си бил похищаван и си имал близки срещи от трети вид) Това за шоколада и сладките също. Недей, че някой ще вземе да  ти се върже... Вземи малко се разрови из сайта, попрочети нещичко и така. Аре успех!

21.04.06
15:00

[quote author=”^LoGo^”]Проблема е че като започнах наистина за около месец няма и толкова от 35-44,но сега нещо стана мн трудно изглежда тва ми е бил шансът  :cry:

Ще помоля някой модератор да направи забележка на този субект, всичките му постове са пълни с глупости. Нямам нищо против хората , които нищо не знаят, но искат да се научат, но такива келеши да се правят тук на интересни и да бълват глупости , просто не са попаднали в правилния форум  :evil: !

[quote author=“red”]Нямам нищо против хората , които нищо не знаят...

Хахахха вече 5 минути се въргалям от смях ..  :mrgreen:  :mrgreen:

Заключвам темата, защото стана тотален спам и подигравки. Ако този, който я е пуснал има забележки да ми пише ЛС да я отключа.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1