малко инфо?

19.04.06
15:09

знаете ли какви пари са марковите лостове(напр. ЕЛЕЙКО) и лежанки, както и откъде могат да се купят, щото днеска обикалях по магазините и имаше само бг мейд, което не е оферта

19.04.06
21:53

Защо са ти маркови бе пич, все тежат еднакво, защо искаш да се набутваш излишно ?

21.04.06
13:12

абе един приятел ме юрка намери ми ЕЛЕЙКО та елейко, аз му викам се железо е нема да го гази танк я.Това че ония издържат тонове, нищо не означава:) се тая, явно никой няма да си продаде марковото - то си е ново независимо колко е употребявано

21.04.06
15:39

Специално за лостовете по принцип има доста голяма разлика между марковите и другите - едните са по-здрави и с времето почти не се амортизират за разлика от евтините които не знаеш кога ще се счупят и много лесно им се люпи металното покритие... макар че твоят приятел надали вдига такива килограми че да счупи лоста :)

23.04.06
00:45

Имам кетлер и Спортдепо ,мога да те уверя че съм ги хвърлял как ли не на бетонов под, исипвал съм щанги и др. нямат даже откъртени парчета, просто няма смисъл според мен

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1