Креатин Vs Трибестан

19.04.06
23:33

Здравейте
искам да ви питам кое е по-добре да се взима са сила и издражливост трибестан или креатин. с кое от тях ще имам по-голям ефект

креатин, по възможност най добре и двете

19.04.06
23:46

[quote author=“scarymovie”]Здравейте
искам да ви питам кое е по-добре да се взима са сила и издражливост трибестан или креатин. с кое от тях ще имам по-голям ефект

Креатин според мен
трибестана е за повдигане на тестостерона,но ако си над 25 год тогава ефект можеш да усетиш
докато креатина си е специално за сила и възстановяване и покачване на ММ

EX

19.04.06
23:57

значи става ли по темата да пишат хора който са ги взимали и 2те
а не такива който само четът из форума
аз съм ги пил и 2те и според мене трибестана има много по-добър ефект спрямо идването на  сила

20.04.06
00:28

[quote author=“exxtra”]значи става ли по темата да пишат хора който са ги взимали и 2те
аз съм ги пил и 2те и според мене трибестана има много по-добър ефект спрямо идването на  сила

абе аз сам ги взил и двете бе ташак торба
в момента даже пия на Софарма и Креатин на Оптимум

EX

20.04.06
00:34

ми тогава явно нз как да го пиеш трибестана или не ти действа на тебе както трябва за да си мислиш че креатина дава повече сила

и аз сам ги пил и двете от креатина идва повече сила а за маса да не говорим!!!

MI

20.04.06
09:49

Разбира се , че е препоръчително да се вземе креатин , когато говорим за сила!
по-здрави

FZ

22.04.06
16:23

[quote author=“scarymovie”]Здравейте

И двата най-добре ,може да добавиш и глутамин за по-добър ефект .  :roll:

07.05.06
15:07

Хаха,ебати въпроса много ясно,че с креатина е по-голям ефекта,много пъти по-голям.Той е предзназначен конкретно за сила докато трибестана съвсем не е само за това,а и за либидото и за еякулацията и т.н

07.05.06
15:25

[quote author=“Oblivion_”]Хаха,ебати въпроса много ясно,че с креатина е по-голям ефекта,много пъти по-голям.Той е предзназначен конкретно за сила докато трибестана съвсем не е само за това,а и за либидото и за еякулацията и т.н

сигурно колегата има такива проблеми ама се срамува на попита

08.05.06
09:19

двете нямат нищо общо според начина им на действие.вземай и двете и няма да имаш ядове.

25.05.06
19:29

[quote author=“exxtra”]значи става ли по темата да пишат хора който са ги взимали и 2те

Кога има ефект? След 20 дни - един месец?? Трибестана е билка и иска натрупване в организъма, че да го усетиш... т’ва който ти казва, че за 1 седмица и айдееееееееееееее, луд си - няма такова нещо. Докато Креатин-а след зареждащата доза започва да се усеща т.е. след седмица-10 дни...

Комбинацията от двете вероятно (не съм опитвал) ще даде най-добър резултат, но при тази цена... Креатин-а е по-добрият избор с цел постигане на по-добър резултат.. да не говорим за отношението цена/ефект.... 300гр (30-35лв) Креатин ще стигне за почти 2 месеца, докато за 30лв не знам колко точно Трибестан ше си вземеш, че да го пиеш по 4-6 таблетки на ден... я да сметнем - 360 хапа..... по средно 30-40ст... ей, лоша работа.

Sourcemag

25.05.06
19:36

300 грама креатин ще ти стигнат за около 1.5 месеца
36 лева 100 капсули Оптимум пиеш по 2 на ден са 50 дни ,което е почни 2 месеца

25.05.06
19:43

Добре, щом ше смятаме точно... 5 дни по 20гр. зареждане = 100гр......55 дни по 5гр на ден = 275гр..... значи ще ти трябва 375гр. Креатин, който ще ти дойде около 40лв....

А тоя Трибулус на ON…. подобна дозировка (625mg) и 100 хапа... за 36лв.... при положение, че Софарма хаповете са по 30-40ст. парчето (250mg)... странна работа... трябва да проверя какъв е процента фуростанолови сапонини при нашия Трибестан.... ама ако са 70%.... тоя ON…. с неговите 40%... мерси....

Sourcemag

25.05.06
19:58

На софарамата сапунините сигурно са толкова колкото и на про голда протеина...предполагам  :wink:

25.05.06
20:00

Ей това е една от най-големите безсмислици, които си казвал.... не знам дали ти е ясно, но Трибестана на Софарма се счита за един от най-добрите изобщо (дори по-добър от на Vemo)... това, че ония е на ON, а нашия на Софарма не значи автоматично, че българският е скапан.... точно обратното :)

Sourcemag

25.05.06
20:03

никога не съм пил трибулус точно за това написах “предполагам”
все пак как мога да се доверя на нашенските мошенници....

25.05.06
20:10

Ами там е тънката работа, че Трибестан-а на Софарма не е като ProGold-а на Нутрим.... но пък и затова и е скъп продукта на Софарма... пък и е някак си логично ON Трибулуса да не е толкова добър при тази цена... нали се сещаш, че няма как западен продукт да струва по-малко в България (и да дава по-добър резултат) от някакви си български боклуци.... а да не говорим, че Софарма станаха толкова известни по света точно с тяхния Трибестан.... и го изнасят за чужбина кат луди, и то не от вчера... едва ли биха си позволили да развалят качеството ;)

Sourcemag

25.05.06
20:14

има логика....докато не ги пробвам и двата не мога да кажа със сигурност  :wink:

25.05.06
20:19

Според мен сравнението между два продукта изпитано върху хора няма как да стане по друг начин освен в контролирана среда... затова и трябва да се залага на доказани продукти, които са подействали на широк кръг от хора... като например Lipo6 на Nutrex…. щом маса народ казва, че действа - значи действа... същото е и с Трибестана на Софарма...

Иначе в сравнение с Креатин-а то е много по-изгодно да си вземеш Креатин, отколкото да гълташ 2 месеца Трибестан... щото Креатин-а действа сигура, докато не е ясно Трибестана до колко ще успее на конкретният човек да “изнасили” лутенизиращия хормон да натисне производството на тестостерон...
Така че съотношението цена/”производителност” при Креатин-а е много по-голяма...

Sourcemag

25.05.06
20:23

е да определено не случайно креатина е мноооо популярен,може би най разпространеният суплемент

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1