Koрем

20.04.06
08:29

Значи може да има много такива теми , но аз не намерих отговор на въпросаси.
Коремните мускулу се въстановявят много бързо и почти не могат да бъдат претренирани , което означава че може да ги тренираш едва ли не секи ден...
Та сега по въпроса , ако тренираш редовно корема , ще ти се разширили талията ?

20.04.06
09:42

[quote author=“PaTriK”]Значи може да има много такива теми , но аз не намерих отговор на въпросаси.
Коремните мускулу се въстановявят много бързо и почти не могат да бъдат претренирани , което означава че може да ги тренираш едва ли не секи ден...

И аз съм се замислял над този въпрос и си мисля , че малко или много все пак при упражнения като тяга и трениране на коремните мускули за маса ( което значи с тежести и по-малко повторения) талията се увеличава, ако имаме за цел минимална обиколка на талията би трябвало да се въздържаме от тежки базови упражнения като тежки тяга и клек. Но все пак една твърде слаба талия на фона на една твърде развита горна част на трупа излъчва небалансираност. Много често малката талия е даденост и просто човек трябва да я разкрие.
Мисля че по този начин съм отговорил на въпроса ти.

DA

21.04.06
11:09

[quote author=“PaTriK”]Значи може да има много такива теми , но аз не намерих отговор на въпросаси.

Да,но малко,няма да се забелязва,но ти нали си знаеш че е мускул така че си прави корем. :)

21.04.06
11:20

Развитието на пресата трябва да е в синхрон с останалите мускули. Нали не смятате, че може да качите 20 кг, да направите 45 ръка, а талията ви да не се разшири изобщо? Въпроса е, това разширение да е за сметка на мускули, а не на сланини ;)
Не наблягайте все пак прекалено на страничните мускули, защото в залата веднъж видях човек с преразвити такива.
Беше грозно, талията му беше с размерите на гръдния кош едва ли не. Въпреки, че беше релефен, нямаше никакъв V - образен вид. Той самият си призна, че наблягал доста на тези мускули. Тоест, всичко трябва да е с мярка ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1