Инфо за хормона Кортизол

22.04.06
16:48

Интересува ме откъде мога да се снабдя с този хормон, на какви пари върви и как се приема...
изобщо всяка информация за него ще ми е полезна  :)
Знам че спомага за изгарянето на мазнини като не влияе на ММ(ако не се приема в прекомерни количества разбира се)
Благодаря предварително

Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 20.04.11 16:29.

22.04.06
17:03

абе пич ти си нещо много яко във филма.Кортизола е КАТАБОЛЕН хормон,надявам се знаеш какво е това.За повече инфо виж сайта-сигурен съм че имаше статия за кортизола и моля те търси и чети подробно преди да питаш такива неща.

22.04.06
17:07

Казах че търся информация за този хормон, а не съвети! За какво ще си го ползвам си е моя работа! Чел съм за този хормон от една книга, но е твърде малко. Мисля че бях ясен :) Ако някой има информация, нека я постне... не ми трябват съвети които са ми безполезни...
p.s. търсил съм в сайта с търсачката, но нищо не открих!
edit: намерих си нужната информация, темата вече е излишна.

22.04.06
18:33

В bodybuilding.com има много инфо за кортизола и действието му..

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1