ПОМОЩ!!! СПЕШНО !!

real`boy

24.04.06
15:19

Така тренирам вече 1 година..бицепс 36.5 гръдна обиколка 115..82 кг. 15 години..Целия сам релефен, само пустия корем мн ме мъчи..целия корем ми е в сланини и ме боли мн като правя коремни преси, но болката настрана да я оставим  тя се търпи..Какво ли не пробвах - диета, бягане, коремни преси 5х25 всеки ден,.. ни6то не помага ..кажете някаква добавка дали има по малко да ям и да ми помага за спадането на корема..защото вече се видях в чудо с него...ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАК ДА СПАДНА КОРЕМА...търсих такива добавки,но търсенето беше отрицателно.., пробвах даже с Л-карнитин ,но сами се досещате какъв беше извода-отрицателен..БЛАГОДАРЯ за саветите си предварително

24.04.06
18:25

Еми корема се свалия с диета и кардио (тичане на пример) ...
Иначе за коремните и аз бях така първия месец месец и половина сега си праскам спокойно 200 :)
Съвета ми за тях е докато не им свикнеш прави ги до отказ без да ги бройш просто когато корема ти почне да “гори” до долкова ,че да не го търпиш спираш ...

24.04.06
18:27

[quote author=“real`boy”]Така тренирам вече 1 година..бицепс 36.5 гръдна обиколка 115..82 кг. 15 години..Целия сам релефен, само пустия корем мн ме мъчи..целия корем ми е в сланини и ме боли мн като правя коремни преси, но болката настрана да я оставим  тя се търпи..Какво ли не пробвах - диета, бягане, коремни преси 5х25 всеки ден,.. ни6то не помага ..кажете някаква добавка дали има по малко да ям и да ми помага за спадането на корема..защото вече се видях в чудо с него...ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАК ДА СПАДНА КОРЕМА...търсих такива добавки,но търсенето беше отрицателно.., пробвах даже с Л-карнитин ,но сами се досещате какъв беше извода-отрицателен..БЛАГОДАРЯ за саветите си предварително

Принципно, както 19999 пъти е споменавано, мазнини се свалят с диета. Коремните няма да те сгреят.

А можедо другото 5*25 е нищо. Опитай да правиш най-обикновенни преси, когато задника ти е на земята и се свиваш и движиш крака/свити в колената/ и тяло. Опитвай големи серии с този тип. Над !100

Аз лично съм фен и на другия за долен корем задник на земята и вдигаш краката от земята заедно с тялото , като краката са опънати изцяло.

*Повторени: каквото и да правиш като упражнения, ако храненето ти не е добро, мазнините ще стоят.

real`boy

24.04.06
19:21

благодаря много знам ги тези коремни дето задника е на земата..ама чак над 100 :lol:  аз 20 ако напшрава добре  :oops:  благодаря ще видя до месец какво ще стане..

24.04.06
19:26

[quote author=“real`boy”]благодаря много знам ги тези коремни дето задника е на земата..ама чак над 100 :lol:  аз 20 ако напшрава добре  :oops:  благодаря ще видя до месец какво ще стане..

Еми до и Бат Арни не е почнал със 150 на лег....  :D

24.04.06
21:20

[quote author=“real`boy”]благодаря много знам ги тези коремни дето задника е на земата..ама чак над 100 :lol:  аз 20 ако напшрава добре  :oops:  благодаря ще видя до месец какво ще стане..

Пич споко на всеки му е трудно отначало аз и 20 не можех да праа Февруари месец :)

real`boy

24.04.06
23:11

неска като ходих да бягам на стадиона страшно мн пих вода...това добре ли е...лошо ли е като бягам да пия по мн вода..защото аз бягам и изкарвам вода а същото време вкарвам вода :?:  :arrow:  :arrow:  :|  8)  :?  :(

SI

24.04.06
23:41

Добре е естествено. Да се обезводниш е много лошо. Целта на бягането е не свалянето на килограми чрез вода (освен ако не гониш категории, ама тогава по-добре е сауна), а аеробно изгаряне на мазнини.

real`boy

25.04.06
12:30

може ли някой да ми помогне с диетата,защото немога аз да си напоравя...благодаря предварително...82 кг..съм 180см...немогА да си направя диета,защото нз кое е по малко калорично знам за ядките и яйцата ама неможе да се кара се на адки и яйца...Вие какви диети ползвате..дайте някоя примерна..
днес си купих един л-карнитин и няма опътване на БГ може ли някой да ми каже как се пие—ПРЕДИ ТРЕНИРОФКА ЛИ? И ПО КОЛКО...

25.04.06
15:43

[quote author=“real`boy”]може ли някой да ми помогне с диетата,защото немога аз да си напоравя...благодаря предварително...82 кг..съм 180см...немогА да си направя диета,защото нз кое е по малко калорично знам за ядките и яйцата ама неможе да се кара се на адки и яйца...Вие какви диети ползвате..дайте някоя примерна..
днес си купих един л-карнитин и няма опътване на БГ може ли някой да ми каже как се пие—ПРЕДИ ТРЕНИРОФКА ЛИ? И ПО КОЛКО...

Има таблици с хранителните стойности на продуктите в сайта,

02.05.06
01:34

Аз имам няколко диети за сваляне на излишни килограми, но не мисля че ще ти свършат работа щом искаш да свалиш само коремче.
Ако искаш ще ти ги дам.
Важното е да ускориш метаболизма като ядеш 4-5 пъти на ден по малко разбира се. Не трябва да се пие алкохол, да се яде сладко, нито солено.

real`boy

04.05.06
15:09

добре дай да ги видя тези диети ..аз и без туи нито пуша,нито пия..:)дай да опитам пъкй ,аз си жземам сега л-карнитин ама не е достатъ4ен:(

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1