Дайте съвет

24.04.06
18:38

Здравейте
искам да ви питам за съвет. Вече почти два месеца взимам креатин,глутамин,амино раклонена , та въпроса ми е че до колкото знам креатин се взима 2 месеца и се спира та кажето какъв комплекс от добавки да си взимам след това, в глават нещо ми се върти трибестан та да ми кажете с какво да го взимам или нещо друго. По принцип искам основно сила и издражливост

24.04.06
20:41

[quote author=“scarymovie”]Здравейте
искам да ви питам за съвет. Вече почти два месеца взимам креатин,глутамин,амино раклонена , та въпроса ми е че до колкото знам креатин се взима 2 месеца и се спира та кажето какъв комплекс от добавки да си взимам след това, в глават нещо ми се върти трибестан та да ми кажете с какво да го взимам или нещо друго. По принцип искам основно сила и издражливост

еми трибестан,еленов корен и женшен и може и Сарженор
тва ти стига

25.04.06
00:14

а къде мога да ги намеря тези неща за трибестана знам или на соффарма или на вемо99 а за другите?

25.04.06
10:26

[quote author=“scarymovie”]а къде мога да ги намеря тези неща за трибестана знам или на соффарма или на вемо99 а за другите?

във всяка една аптека ги има
за трибестана земи си на Софарма макар че излиза бая скъпо

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1