каква хранителна добавка ми трябва ?

24.04.06
20:57

Каква хранителна добавка трябва да взимам за да си осигуря нужната дневна доза белтъчини ,които иначе не мога да си доставя чрез храната ? Ако може да ми кажете и няколко марки ,от които сте доволни ( и няколко от тези които са пълен боклук )

24.04.06
21:03

[quote author=“icobs”]Каква хранителна добавка трябва да взимам за да си осигуря нужната дневна доза белтъчини ,които иначе не мога да си доставя чрез храната ? Ако може да ми кажете и няколко марки ,от които сте доволни ( и няколко от тези които са пълен боклук )

мисля,че ти трябва суроватъчно протеинче
аз в момента пия на Оптимум 100% Уей и сам мн доволен
ако искаш пробай П&Б лабс те са малко по евтини
даже мога да ти продам протеин ако искаш

24.04.06
23:21

[quote author=“icobs”] ( и няколко от тези които са пълен боклук )

Две изследвания потвърждават , че продукта на Nutrim - PRO 90 Gold с обявено белтъчно съдържание на кутията 90% е “пълен боклук”.

25.04.06
01:02

а може ли да ме ориентирате кога трябва да се пие суроватъчния протеин ? (предполагам на самата кутия ще пише, но да питам все пак )
а този - Optimum Nutrition 100% WHEY - 908 гр - за колко време приблизително ще ми стигне ?

ами 33 дози са

25.04.06
10:27

[quote author=“manson”]ами 33 дози са

като се има предвид че пиеш минимално 2 дози ще ти стигнат за 15 дена

25.04.06
23:42

icobs извинявай, че леко ти спамя темата просто искам да питам колегите едно въпросче. След тая цялата работа със съмнителното съдържание на протеин във БГ марките определено почвам да клоня към  доброто старо пилешко(понеже за 30 лв си вземам 6 кила от които 1200гр сигурен протеин). Идеята ми е може ли да се комбинира и дали ще има ефект де от тренировка за маса, хранителен режим за маса и амино киселини преди и след тренировка - ще продължа ли да си качам мускулна маса?

25.04.06
23:58

[quote author=”Миркони”]icobs извинявай, че леко ти спамя темата просто искам да питам колегите едно въпросче. След тая цялата работа със съмнителното съдържание на протеин във БГ марките определено почвам да клоня към  доброто старо пилешко(понеже за 30 лв си вземам 6 кила от които 1200гр сигурен протеин). Идеята ми е може ли да се комбинира и дали ще има ефект де от тренировка за маса, хранителен режим за маса и амино киселини преди и след тренировка - ще продължа ли да си качам мускулна маса?

Абсолютно,даже ако се храниш добре може и да имаш по-голям ефект от преди.

26.04.06
00:29

мерси много батка за разяснението - от следващия месец здраво хапване и най-вероятно Genesis 1900

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1