Mega Mass 3000 Universal

25.04.06
21:35

Утре мисля да си взема този продукт.Някой да има впечатления от него.Омазвате ли се лесно от него.Мисля да го пия по 1 доза 30 мин преди трен и 1 доза след трен.

Sportex

25.04.06
21:36

Ами батко примерно аз не бих омазнил, а някой би станал свиня за 1 месец така. Индивидуално е... ако искаш маса е много добре така даже може и 60гр. сутрин да сложиш. :wink:

25.04.06
21:43

[quote author=“Sportex”]Ами батко примерно аз не бих омазнил, а някой би станал свиня за 1 месец така. Индивидуално е... ако искаш маса е много добре така даже може и 60гр. сутрин да сложиш. :wink:

Пак обърках раздела и се надявам модераторите да не ме бият  :?  :?  :?

Ами аз имам много малко мазно и искам да кача горе долу чисто мускулна маса (знам,че неможе напълно чисто де) и ме интересува дали е удачно да го пия както споменах вече по-горе или е по-добре да си взема някакъв протеин.Ограничен съм от към финанси.1.5 кг от гейнъра ще ми стигне за 1 месец и 2 седмици някъде за 30 лв.Нямам повече финанси.Ще съм благодарен на някой ако ме насочи към нещо по-разумно за тези пари което да ми стигне поне за 1 месец  :) Целта ми е да кача мускулна маса още и след това мисля да взема един фет бърнер и да се изчистя юни  :)

Ред: Петко К
Преместих я.

10х винаги ги бъркам тия два раздела като бързам  :roll:

27.04.06
20:02

А каква е цената на Mega Mass 3000 Universal   :?:

Ползвай бутона “промени”
manson

[quote author=“The_KiLLeR1”]А каква е цената на Mega Mass 3000 Universal   :?:

1,5 kg = 29 lv

28.04.06
14:55

мерси :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1