Ultra WPI на Nutrim

25.04.06
22:27

Така не ме почвайте веднага щом споменавам нутрим,но ми интересно какво ви е мнението за този техен продукт.Самия протейн се внася от германия.Цената е що-годе висока за 1 кг (32лв) има ли смисъл от него.Доволни ли сте ? Някой който го е бил да изкаже мнение ако може,а другите който мразят нутрим само заради про голда моля да не спамят.Знам,че нутрим не са цвете за мирисане,но все пак креатина им не е лош и глутамина не е за изхвърляне та може и този протейн да не е лош  :)

25.04.06
22:33

В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

25.04.06
22:40

[quote author=“Body_Builder”]В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

Какво къде как  :shock:  :shock:  :shock: има ли тема за това.Ти ли си го пуснал за изследване. :?

25.04.06
22:43

Човекът,койте първи беше направил изследването на проголда.Видях в една тема че е пуснал изследване и на WPI.Беше написал,че до една седмица резултатите трябва да са готови.

InDaHEad

25.04.06
22:44

А какво стана с Pure Whey Pro ...мене ми се струваше много добур преди...изследван ли е?

25.04.06
23:18

Аз пих този Ultra WPI и качих доста малко...но нещо което е кофти в него е отвратителния вкус и голямата пенливост и неразтворимост(все остават бучки).От както пробвах протеин на биотех нема и да помирисвам тея по евтините български.

guBak

26.04.06
19:21

[quote author=“Body_Builder”]В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

Защо реши, че ще оповести публично резултатите. Изследването той си го плаща и не е длъжен да го споделя с никой...

26.04.06
19:43

[quote author=“guBak”][quote author=“Body_Builder”]В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

Защо реши, че ще оповести публично резултатите. Изследването той си го плаща и не е длъжен да го споделя с никой...

Той сам каза,че ще ги пусне.

27.04.06
09:48

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“guBak”][quote author=“Body_Builder”]В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

Никъде не съм казвал, че ще ги пусна! Някой попита дали са правени други изследвания, и казах само, че съм пуснал на УПИ на нутрим и ще са готови до края на седмицата.
П.П. Днес ходих и вече са готови, но утре ще бъде готов и протокола.

27.04.06
12:51

[quote author=“red”][quote author=“Body_Builder”][quote author=“guBak”][quote author=“Body_Builder”]В края на седмицата казват че ще са готови резултатите и от неговото изследване.Тогава ще видим и той какво представлява.

Никъде не съм казвал, че ще ги пусна! Някой попита дали са правени други изследвания, и казах само, че съм пуснал на УПИ на нутрим и ще са готови до края на седмицата.
П.П. Днес ходих и вече са готови, но утре ще бъде готов и протокола.

ОК грешно значи съм разбрал,случва се. :wink:И колко пари даде за едно такова изследване.То поне на този P&B се вижда че е по-малък процента на протеин.1кг-14дози и в доза 23.4 смятайте колко протеин е това в 100гр.На мене не ми се смята но май не е доста :wink:

27.04.06
22:44

Според моята математика излиза така:
Щом в 1 Кг (1000грама) има 14 дози следва, че една доза е 71,42 грама. В една доза има 23,4 грама белтъчини. Като направим пропорция и дозата белтъчини в 100 грама я заместим с хикс , умножаваме на кръст и излиза 32,39 грама белтък.

Дано да са ми правилни изчисленията. Ако не са извинете ме. :oops:

27.04.06
23:31

[quote author=“diksi”]Според моята математика излиза така:
Щом в 1 Кг (1000грама) има 14 дози следва, че една доза е 71,42 грама. В една доза има 23,4 грама белтъчини. Като направим пропорция и дозата белтъчини в 100 грама я заместим с хикс , умножаваме на кръст и излиза 32,39 грама белтък.

Еми май така излиза,защото ясно и точно на кутията е наприсано 1кг-14дози и както следва какво съдържа една доза.

28.04.06
00:36

14 дози в кутията от половин килограм, нещо се бъркате :roll:

28.04.06
09:29

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“diksi”]Според моята математика излиза така:

Еми май така излиза,защото ясно и точно на кутията е наприсано 1кг-14дози и както следва какво съдържа една доза.

Още вчера видях кви ги пишете :roll: , но не ми се пишеше, но сега не се сдържам :) , в една кутия са 16,6 дози, а кутията е 0,5кг, а не 1кг , откъде ги измисляте тези цифри.
П.П. Смятането го оставям на вас, явно имате нужда да се поупражнявате по математика:wink: .

28.04.06
11:30

[quote author=“red”][quote author=“Body_Builder”][quote author=“diksi”]Според моята математика излиза така:

Още вчера видях кви ги пишете :roll: , но не ми се пишеше, но сега не се сдържам :) , в една кутия са 16,6 дози, а кутията е 0,5кг, а не 1кг , откъде ги измисляте тези цифри.
П.П. Смятането го оставям на вас, явно имате нужда да се поупражнявате по математика:wink: .

Еми да ти кажа,точно пред мене в момента е сп.М&Ф и гледам рекламата на новите кутии(белите)на P&B 100%Whey и пише ясно и точно 1кг-14дози.Който има списанието може да се увери сам.На 27 страница е рекламата(става въпрос за последния брой 101)

29.04.06
00:34

Щом дозите в кутия 500 грама са 16,6 сметките иглеждат така:
В 500 грама имаме 16,6 дози , от това следва, че една доза е 30,12 грама.
Правим пропорция и заместваме количеството белтъчини в 100 грама с хикс. Като знаем, че в една доза се съдържат 23,4 грама белтъчини пропорцията показва, че в 100 грама има 77,68 грама белтъчини.

Надявам се изчисленията да са правилни. :wink:

02.05.06
09:54

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“red”][quote author=“Body_Builder”][quote author=“diksi”]Според моята математика излиза така:

Еми да ти кажа,точно пред мене в момента е сп.М&Ф и гледам рекламата на новите кутии(белите)на P&B 100%Whey и пише ясно и точно 1кг-14дози.Който има списанието може да се увери сам.На 27 страница е рекламата(става въпрос за последния брой 101)

Не знам, аз не ги чета тея списания, но защо ми се струва, че си пропуснал да прочетеш думичката гейнър :roll:  :wink: .

02.05.06
11:12

head_hunter-а ли прави изследването ?

02.05.06
11:47

[quote author=“vanisher”]head_hunter-а ли прави изследването ?

red

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1