Фитнес във захарна фабрика ?

SeLeCt

25.04.06
23:11

ако от форума има някой от захарна фабрика -казаха ми че там имало добър фитнес .Залата е на  Оптимум значи ако можете да ми обясните как да стигна до нея по подробно

благодаря предварително

MI

26.04.06
09:49

значи аз едно време учих във 2АЕГ , та мисля че залата на оптимум е в една от сградите на спирката на автобусите и тролеите на булевард Сливница. БТВ ЙОДА живее там , нека той да каже ;)
по-здрави

SeLeCt

26.04.06
14:04

малко по подробно можеш ли да обясниш че нямам никва представа как стоят нещата там  :(

26.04.06
22:34

Ми аз ходя там от време на време, ама не ме кефи залата! Мрачно, гадно, без прозорци! Не ме разбирай погрешно, готина е като уреди, атмосферата не ми харесва! Аз тренирам в клона на 2ра англииска гимназия, Томас Джеферсън,  Про Джим се казва залата в мазето, фитнеса е супер, почти на нивото на Оптимум но за 2,50лв, по приятно е! В оптимум се дървят треньорите от време на време и малко надувки има! Иначе до там се стига на спирката на тролеите както е влизаш в комплекса зад теб, има едни пейки отвън ще ги видиш, и нещо като тунел между магазините, там има една малка врата където пише фитнес! Слизаш долу и тренираш. Ако не ти хареса обади ми се да ходим заедно до Про Джим! В оптимум до 4ч. е 3 лв после май 4! За пътеката плащаш 50ст за всеки десет минути :evil:  :evil:  :evil: иначе става! Мене и по други причини не ми харесва, ама айде

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1