фитнес в района на Борово?

26.04.06
15:36

Здравейте,
Интересува ме подходящ фитнес в района на Борово.
Най-важното, което искам да има е поставки за клек. Че повечето, в които съм ходил имат машини, но не поставки.
Разбира се и да не е много скъпо.
Мерси.

27.04.06
18:46

121-во даскало ти е близо нали ... там от към задната му страна има фитнес.

27.04.06
19:02

Имаше една поликлиника в района ,там има добър фитнес

28.04.06
15:25

Да, ела в 20-та поликлиника! Ходя там прекалено дълго време вече - ходят достатъчно печени хора, с които може да се общува нормално и са със сносна фитнес култура.

Можеш спокойно да правиш всички необходими упражнения. А и не пречи да влезнеш да разгледаш залата. Цените също са сравнително ниски (предполагам не трябва пиша, че ще стане като реклама...)

Срещу него в блока, в който се намира и “Фантастико” има още един - “Мания”... но там цените са по-високи, независимо, че са на.. един и същи човек. Пък и е доста по-наблъскан, обикновено е фрашкано с някви (”гаджета дебелокраки - плод на моите атаки”) жени и т.н. с единствена цел да заслабнат ;)

28.04.06
16:57

Мерси за отговорите. :)
Интересува ме фитнес с поставки за клек. А не с машина.
Има ли в фитнеса до поликлиниката поставки за клек, че само един поглед хвърлих и не видях?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1