Някой ако може да ми направи хранителен режим

28.04.06
01:31

Аз съм горе доло новак и не разбирам много.Искам да попитам дали мога да кача маса само с хранене тъй като до есента няма да имам вазможност да посещавам зала и ще правя само елементарни упражнения с налични матеряли от което ще натоварвам само гърди корем бицепс трицепс и прасци. Та мисалта ми е дали ще мога да кача без да стана свиня че и без туи сега имам малко корем да свалям макар че съм си слаб навсякаде другаде ама след зимата е тъй. Значи ръстът ми е 178 тежа 75 на 20 години съм гърди 97 талия 85 ханш 97 китка 17( тва ми е най слабата част ) глезен 23. Оставям тези мерки ако може без да посещавам зала да кача но ако ще стана свиня ще изчакам до наесен  :roll: Мерси предварително.

28.04.06
12:11

chingishan, един съвет - аз пиша от скоро в този форум, но го чета от доста време.  Има страшно много информация по въпроса който те интересува. Иначе от това което си написал бих ти предложил да не се опитваш да качваш маса преди да влезеш в зала. Свали каквото можеш лятото по жегите, тренирай си за издръжливост (лицеви, коремни, кросове) и на есен почни на чисто да качваш маса. Успех!

28.04.06
23:04

А можеш ли да ми предложиш как най бързо мога да сваля корем без да отслабна савсем

emergency_bg

29.04.06
13:53

навремето работих в албена и през лятото карах само на лицеви опори, коремни преси, кофи4ки и набирания на лост. Съ4етано с добра храна ще имаш резултат. ина4е маса без тренировки ще имаш само по корема.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1