Как ви се струва това ?

30.04.06
12:06

Здравейте.
Искам да ви питам добра ли е комбинацията: Optimum сурватка, Amino 2700 Universal, някакъв FatBurner и L-карнитин? Просто половината ги имам в наличност и изведнъж ми хрумна да позачистя малко :)
Мерси предварително :)

Добро е. Аз ти предлагам да замениш аминото с БЦАА (ако не си го купил вече) и да започнеш бърнърите чак втората седмица от диетата.

30.04.06
12:48

Лошото е че точно аминото и протеина ги имам сега :( Но не мисля че ще е толкова голям проблем :) Досега винаги съм тренирал за маса и съм ял като прасе :) и въпреки всичко корема ми (който си беше бая голям и мазен) се стопи бая и взе да се оформя. Или казано с други думи ще си тренирам пак както досега просто ще ги добавя тия екстри и ще тичам след трен :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1