ПБ-глутамин

02.05.06
14:25

Какво мислите за глутамина на П&Б някои пробвал ли го е мнения.

emergency_bg

02.05.06
15:08

Пробвах го, смятам че е доста добър.
Тренировъчен ден 5 гр след тренировка и 5 преди сън.
Почивен ден 5 гр. сутрин на гладно и 5 гр. преди сън

02.05.06
18:10

Еми и аз в момента съм с такъв :roll: ,не се много горедея с това но в магазина нямаше друг.Изпил съм около 300гр от него(взех си 500гр)и мога да кажа,че и аз съм доволен.Добре въстановява и не чувстваш умора на другия ден.

Интересно ми е да чуя и мнение на други хора,които са го взимали.

02.05.06
18:21

на каква цена го купи.

02.05.06
18:22

[quote author=“stoian86”]на каква цена го купи.

Еми аз си го поръчах от silata.com за 55лв и безплатна доставка :wink:

MI

02.05.06
18:25

От креатина и глутамина на ПБ съм много доволен, ама аз си взех от 1-вата партида , така , че за вбъдеще не знам как ще  се развива фирмата , респективно качеството им :)
по-здрави

02.05.06
19:45

Аз също останах доста доволен.

InDaHEad

02.05.06
20:43

Хора как преценявате че сте доволни точно от глутамина...се пак прогреса може да е дошъл от всякаде...храна,тренировки,друг вид хран. добавка и т.н. :wink:

psixar

02.05.06
20:48

[quote author=“InDaHEad”]Хора как преценявате че сте доволни точно от глутамина...се пак прогреса може да е дошъл от всякаде...храна,тренировки,друг вид хран. добавка и т.н. :wink:

Като не са доволни от друг глутамин и приемане на същата трен. добавка храна и т.н  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1