Болка в гърбът - от нищо???

02.05.06
21:38

Казвам нищо щот днеска не тренирах, но карам си колата и при един обратен завой си извъртях рязко главата на ляво, щото все пак за обратен само на огледало не става... та както и да е, не сме в авто-форум

та извъртях си главата в страни и ме прониза болка по гръбнака
това стана към 18:00 сега е 21:30 и още ме боли, по-леко от колкото в първите 10тина минути но си боли
не целия гръбнак ами само в средата... там имам леко изкривяване - напред(кифоза)

тренирам от 2 седмици(без тежести все още) само лицеви, набирания, кофички.... , но предполагам е свързана тая болка с новото ми начинание

та някой да знае от кво стават тези неприятни неща?
значи както казах от извъртане на вратът се получи

и ако мине сега утре да тернирам ли? щот ако не мине е ясно че няма да тренирам...

благодаря на този който ме открехне

03.05.06
09:33

[quote author=“JPM”]Казвам нищо щот днеска не тренирах, но карам си колата и при един обратен завой си извъртях рязко главата на ляво, щото все пак за обратен само на огледало не става... та както и да е, не сме в авто-форум

това стана към 18:00 сега е 21:30 и още ме боли, по-леко от колкото в първите 10тина минути но си боли
не целия гръбнак ами само в средата... там имам леко изкривяване - напред(кифоза)

тренирам от 2 седмици(без тежести все още) само лицеви, набирания, кофички.... , но предполагам е свързана тая болка с новото ми начинание

и ако мине сега утре да тернирам ли? щот ако не мине е ясно че няма да тренирам...

Получава се от рязко движение - разтегнал си мускул.
:cry: И аз в момента съм със същия проблем след тренировка , макар и облечен се шматках малко навън, духаше силен вятър и усетих как ми се схваща врата. Сега не мога да се наведа надолу. Така че и от настинка се получава, не ти пречи да тренираш, но по принцип при всяка контузия е по-добре да починеш малко.

03.05.06
15:35

[quote author=“JPM”]Казвам нищо щот днеска не тренирах, но карам си колата и при един обратен завой си извъртях рязко главата на ляво, щото все пак за обратен само на огледало не става... та както и да е, не сме в авто-форум

Надали е свързано.

Явно си изстинал и си се хецнал. Странно, че не врата ами по долу се е получило... Би трябвало да отшуми с времето. Може би нерв се е прищипал. Надали е нещо сериозно.

Опитай малко масажиране. /Може и с ракия, не орално а масаж с ракия за загрявка.  :lol:  :lol: / И внимавай да не изстиваш, че става лошо...

03.05.06
20:06

Сега съм почти добре... но го усещам леко

май няква “невралгия” било - каза една съседка мед.сестра!

но верно ходих и гол предните дни в къщи, а все още не е топло

мерси момчета

03.05.06
22:25

[quote author=“JPM”]Сега съм почти добре... но го усещам леко

май няква “невралгия” било - каза една съседка мед.сестра!

но верно ходих и гол предните дни в къщи, а все още не е топло

мерси момчета

То като е топло е даже по-лесно да изстинеш.  :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1