Ако може някой да ми помогне

03.05.06
21:50

Здравейте, от 1 месец всяка сутрин карам по 40 километра на велоаргометър и искам да отслабна с около 3-4 килограма и да мазнините на корема. Някой може ли да ми каже дали Липозана ще ми помогне и с какъв хранителен режим трябва да го комбинирам. Много ще съм благодарна,ако някой ми каже дали е ползвал Липозан и какъв ефект има.Благодаря :D

03.05.06
23:14

Здравей, да караш сутрин 40 КМ. на велоергометъра е вредно. 3-4 кг. можеш да отслабнеш с правилно хранене. Отговор на въпросите и едно добро предложение за хранителен режим можеш да намериш тук: http://spidersport.com/weight-control.php
Как да са точно тези около корема може да прочетеш тук:
http://www.bb-team.org/women/000128.php

04.05.06
08:19

а можеш ли да ми обясниш защо е вредно? :roll:

04.05.06
10:45

:oops: Защото повече от 1 час кардио, особено при пулс над 160, е вредно. Пренатоварва се сърцето.
40 км. ми се вижда множко  :wink: , но ако успяваш да влезнеш в горните граници всичко е гот  :wink: .

04.05.06
11:15

А... 40 км сутрин на велото...  :shock:
Стига бе - аз с яяяяяко каране, ама така, че да се изпотиш като хората и като слезнеш от велоаргометъра едвам да ходиш - за 30 мин правя между 15 и 17 км... и както вече казах - си е доста натоварващо...
Ти 40 км колко часа ги правиш?

И както споменаха по-горе колегите - никак не е полезно... Е... освен ако верно не го правиш 5 часа с умерено темпо ;)

04.05.06
12:12

ами за 65 минути карам 40 км

04.05.06
12:42

Mного е, няма смисъл от толкова въртене :)
След 15мин започваш да гориш мазнини, след 35-40мин гориш мускули(това е оспорвано, но много хора са на това мнение).Най-добрия вариант е 30-35-40мин.

04.05.06
15:38

[quote author=“syn4o`f”]Здравейте, от 1 месец всяка сутрин карам по 40 километра на велоаргометър и искам да отслабна с около 3-4 килограма и да мазнините на корема. Някой може ли да ми каже дали Липозана ще ми помогне и с какъв хранителен режим трябва да го комбинирам. Много ще съм благодарна,ако някой ми каже дали е ползвал Липозан и какъв ефект има.Благодаря :D

ти да не тренираш за обиколката на Франция  :wink:
повече от 30-40 мин кардио не е добре защото след това нивата на кортизола се качват и заминава мускула.ако толкова ти се кара прави 2х 30-40 мин - сутрин и следобед

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1