За Двуседмичния план описан в раздел "хранене"

04.05.06
23:48

разгледах с търсачката на форума и тема точно за този план не видях - http://www.bb-team.org/nutrition/000487.php

та въпроса ми е който го е пробвал вече, ако може да сподели впечетления

аз съм на първите 5 дена в момента и толкова храна, като количество и хран. стойности на ден никога не съм ял
събират ми се по 7 яденета на ден, както е описано там

в началото ме беше страх че няма да мога да изяждам всичко(никога не съм ял повече от 3 пъти на ден), но забелязвам че апетитът ми се увеличи от както почнах по 7 пъти да се храня - това е мойто впечетление за момента, кажете вашите...

и тези напредналите, които са го минавали целия нека кажат какви резултати е имало при тях

05.05.06
10:33

без да ядеш нужните количества няма как да растеш ...спокойно постепенно корема ще ти се разшири и няма да имаш такъв проблем с количествата

LO

19.05.06
19:36

[quote author=“JPM”]разгледах с търсачката на форума и тема точно за този план не видях - http://www.bb-team.org/nutrition/000487.php

та въпроса ми е който го е пробвал вече, ако може да сподели впечетления

аз съм на първите 5 дена в момента и толкова храна, като количество и хран. стойности на ден никога не съм ял
събират ми се по 7 яденета на ден, както е описано там

в началото ме беше страх че няма да мога да изяждам всичко(никога не съм ял повече от 3 пъти на ден), но забелязвам че апетитът ми се увеличи от както почнах по 7 пъти да се храня - това е мойто впечетление за момента, кажете вашите...

и тези напредналите, които са го минавали целия нека кажат какви резултати е имало при тях

JPM А били ми казал твоята диета каква е само храна или и Хранителни добавки.... 
    И ако може да ми напишеш цялата си диета ще съм ти благодарен..

19.05.06
20:47

Аз пробвах да го спазвам, но храната писана там ми беше прекалено малко и се неуспявах да се наям като хората затова изкарах само 3 дена :?

eAGLeT_НадъХАНия

20.05.06
18:05

тази програма я пробвах зимата..зимната ваканция не излизах от нас за да се храня по нея..според казаните въглехидрати мазнини и белтъчини аз си подбрах сички храни..също и малко протеин като хранителна добавка..
и наистина за 12 дена с ядене през 2.30-3 часа от 9-10 сутринта до 23.00 вечерта..качих чисто 3 кила и спрях и почнах кик бокс и ся съм спаднал :(
но програмата е много добра..аз едвам успявах да им сварвам  - то супер мн ориз и месо и банани и глупости..но успях..на мен програмата ми излезе към 100 лв за тези 12 дена..

21.05.06
12:01

имаше ли забелязващо се качване на силата и без мазничко задника, защото и аз си мисля да я направя ама на зима и лесно ми се лепи по гъзеца и краката. Не съм някой трътлест грозен като обърната кофа ама не искам като си раста на горе и багажника и той  :(

21.05.06
15:08

[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]тази програма я пробвах зимата..зимната ваканция не излизах от нас за да се храня по нея..според казаните въглехидрати мазнини и белтъчини аз си подбрах сички храни..също и малко протеин като хранителна добавка..
и наистина за 12 дена с ядене през 2.30-3 часа от 9-10 сутринта до 23.00 вечерта..качих чисто 3 кила и спрях и почнах кик бокс и ся съм спаднал :(
но програмата е много добра..аз едвам успявах да им сварвам  - то супер мн ориз и месо и банани и глупости..но успях..на мен програмата ми излезе към 100 лв за тези 12 дена..

да те питам че и аз мисля от дрта седмица да я врътна да видим какво ще стане как така 100 лв смисъл с добавката или стотачка без нея че ако е без мн солено идва  :?

MA

25.05.06
23:52

Според мен сащо е доста добра...аз чакам октоври месец и я почвам...защото сега хем нямам парите хем и е яко жега и не ми се яде толкос...а иначе от миналия месец сам изготвил некав режем....

10.2006
Дни 1 – 5—400 грама въглехидрати,200 грама протеин дневно,150 гр.Био. 3x1 + хляб,ядки,
Телешко, пилешко, целите яйца и нискомаслените млечни продукти

Дни 6 – 10—-600 грама въглехидрати,200 грама протеин дневно,150 гр.Био хляб,повече ядки,
Телешко, пилешко, целите яйца и нискомаслените млечни продукти

Дни 11 – 12—200 грама въглехидрати,400 грама протеин дневно,300 гр.Био. ,9 таблетки Амино.
телешко с умерен брой мазнини, цели яйца, сирене, кашкавал или кисело мляко

Дни 13 - 14—-800 грама въглехидрати,300 грама протеин дневно,200 гр.Био. 5 гр.Креатин,9 таблетки Амино
Неблегленете от комбинация от 1-2 цели яйца с отделени белтъци, протеинови шейкове, пилешки и пуешки гърди и чисто телешко.
Яко ЯДЕНЕ!!!Хляб,Орис,+ Слатко!!!

Дни 15 - 31—-Нормално ядене,5 гр Креатин,9 т. Амино,5 гр. Глутамин,

Само мисля и малкго Гейнер да вкарам някаде...още не съм измислил обаче точно как ще се кубинират тренирока хранене и приемане на хранителните добавки ама има време....

JI

26.05.06
10:27

да да  3 кила за 12 дена чисто най ли кога ше качиш.....
просто кроемати е бил пълен с храна за 3 килограма .....

eAGLeT_НадъХАНия

26.05.06
10:44

ми аз грам мазно не качих .. качих и 1 см чисто ан ръката..гръдната ми са разшири ама защото гърба по лесно ми расте..и за този месец когато правих диетата..след диетата пак си хапвах горе долу нормално..и с добавките и за 1 месец 3 чисти кила си ги качих..90 лв ми излезе диетата абе към сто..без сладко не можеш нали :) .. и добавки аз си имах отделно ..и така :) ама деиства програта..добра е..последните 3-4 дена бяха мн трудни..то мн нещо тряяяше да поглъщам ;)

26.05.06
16:27

и аз като колегата ще праа диетата през есента че сега няма да мога да ям толкоз много иначе мислех тия дни да я почна ама няма,но също и аз сигурно ще вкарам нещо геинер че нз то тия въглехидрати(пък като се замисля ще ми трябва маи и суроватка за белтъците)... нз много са

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1