корем и още нещо

05.05.06
14:58

предварително се извинявам че това е поредната тема за корем гледах предишни но не намерих каквото ме интересува мене  :oops:
тренирам футбол чак професионално не но съм в клуб играеме мачове и т.н. обаче почнах късно да тренирам налях бързо и имам мазнини в долната част на корема коремни не правя хич защотото все гледам нещо футболно да свърша след тренировка ( с топка нещо или др. ) и после нямам сили за коремни. но сега след като свършиха мачовете ще почна сутрин на тренировка а вечер на фитнес да кача горе и да сваля долу и искам да го махна тоя корем всеки ден тренирам можеби без 1 ден в седмицата са ще почна с колан да тренирам тия за потенето дето са и мисля да си взема л карнитин и въпроса ми е как да правя коремните след тренировка (за диета нямам много възможност да спазвам но не ям некви гадости или мазни неща много ) ако може някой да ми каже как колко серии и по колко повторения да ги правя след тренировка ще е супер . а в ханша и в гъзът  :lol: освен да се навличам да се потя с некви анцузи има ли някакви упражнения които мога да правя че да сваля и от там иначе незнам дали е от значение 193 съм висок 86-7 кг благодаря на всички които ще ми отговорят  :D

08.05.06
13:39

мерси за инфото

08.05.06
14:18

[quote author=“TREZEGUET”]мерси за инфото

пишеш си теми и сам си отговаряш ами значи хубаво е тренировката за корем да е най-накрая и след това кардиото ти като играеш футбол е перфектно понеже тичането доста чисти може да си направиш и една диетка НВД
коремни от наклон 4х40
коремни от вис 3х20
абдоминал машина 3х40 ако имате такава
може да правиш странични преси или пък накланяния с дъмбел за паласките тъй наречените любовни дръжки

09.05.06
17:56

как се правят от вис тия коремни  и ква е тая машина ? :) нямам никви машини или уреди и поднаклон няма каде да ги правя за тва ще те помоля да ми кажеш в нас как да ги правя

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1