погледнете какво ми препоръчаха

06.05.06
01:05

имам един познат който уж се занимава зериозно с фитнес и го помолих да ми изготви примерна хранителна програмка (не много строга). целта ми е да се стегна малко за лятото и да отслабна малко. аз сам на 16 години, 53-4 кг  :oops:  и целта ми е да стана 49-50. въпроса ми е как е това което той ми е препоръчал и вярно ли е? ако може и вие да ми препоръчсте нещо?

7:30 zakuska – 400gr kiselo mqko s 50 grama oves = ili edna kupi4ka na oko ili 3 filiiki pylnozyrnest hlqb s 1 cqlo qice I 2 beltyka – tova e pyrvoto hranene – tuk moje6 da si pozvoli6 nai mn vyglehidrati

~11-12 4asa – plod ili qdki

14- 15 4asa obqd 100-150 gr meso + malko oriz ili kartofi + pylnozyrnes hlqb ili nqkakva mandja, no ne mazna!, ne pyrjena! Ili mnogo testqna! Riba moje ili ne6to drugo bogato na belty4ini -  tova ti e osnovnoto qdene I tuk moje6 da si pozvoli6 po4ti vsi4ko!

18 4asa ve4erq 100gr izvara + salata + 1-2 filiiki hlqb; tuk moje o6te riba ili ne6to drugo belty4no, no ne I vyglehidrati sled tozi 4as!
21 4asa 2-3 qi4ni beltyka

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1