За българските и вносните протеини...

06.05.06
14:09

Днес доста се порових и прочетох много лоши неща относно българсите гейнери и протеини.Аз си взех вчера  гейнер  на Нутрим и вече съжалявам за това.Кажете някой качествен и вносен гейнер, но да е на по достъпна цена и все пак да се видяли някакъв резултат от него, щото няма смисъл човк да си харче парите за разни прахчета дето не вършат работа.

06.05.06
14:15

Отиди до Евлоги георгиев 83 или Пиротска 12 и разгледай - там има доста продукти на различни фирми и си избери...

06.05.06
14:16

Хубаво е малко да потърсиш по форума.Има много изписано.На примерно продуктите на марките Universal,Ultimate Nutrition и Biotech са мн.добри и на достапни цени(особено Biotech)Запомни при покупката на протеин/гейнер-Колкото по-голяма разфасовка,толкова по евтино ти излиза.

Иначе гейнера на Ultimate Nutrition-Muscle Juice излиза най изгодно и е един от най-добрите на бг пазара.
4.75кг-80лв.

тоя на Ultimate наистина е доста добър също и Universal Real Gains и той е добър цената му е 81лв/4.5кг

06.05.06
14:50

Благодаря ви за информацията, просто все още съм начинаеща в това отношение, а във форума наистина има много изписани неща които не мога да прочета на веднъж а и някои си противоречат...

06.05.06
19:49

[quote author=“Carissima”] а във форума наистина има много изписани неща които не мога да прочета на веднъж а и някои си противоречат...

Такъв ни е спорта. Не можеш да си сигурна, че това което деиства при някои деиства и при теб. Иначе щеше да е много готино и всички щяхме  да сме еднакво яки  :lol:  Аз имам познат които ако не прави по 30-40 серии в тренировка за ръце не му вървят. Ама кои друг ще пробва такава тренировка? Абе като си се хванала веднъж на хорото ще го играеш няма как  :D
Иначе друг вариянт за теб е да си купиш хубав суроватъчен протеин и отделно декстроза.

07.05.06
18:03

Може ли да дадете малко инфо за Ultimate Nutrition-Muscle Juice какви са дозите и какво е съдържанието... :)

07.05.06
18:08

[quote author=“basi_zvqra”]Може ли да дадете малко инфо за Ultimate Nutrition-Muscle Juice какви са дозите и какво е съдържанието... :)

Ползвай търсачката преди да пишеш.Иначе в 150гр доза има 95гр Въглехидрати и 55гр Протеин-10гр глутамин.По-добро от това,на дали :wink:

07.05.06
19:51

противоречиш си,в 150 грама няма 160 грама.

07.05.06
20:56

[quote author=“Size”]противоречиш си,в 150 грама няма 160 грама.

:lol: от 55гр протеин 10гр са глутамин(glutamic acid),то не е точно същото,но така е написано и на самата кутия. :wink:

08.05.06
09:00

изобщо не съм убеден, че на жена и трябва да пие гейнър.много по-добре ще е да е протеин.
а всъщност защо изобщо си решила да пиеш добавки за покачване на маса???

08.05.06
10:27

Жена и гейнер :?:  :?:  :?:  Е това ме разби... :wink:

08.05.06
11:29

Carissima, от писаното досега останах с впечатлението, че много трудно качваш килограми. Ако е така спокойно си изпии гейнърчето на Нутрим, с единствената забележка да тренираш докато го пиеш, защото иначе качените килограми ще са основно мастна тъкан.  :)

08.05.06
13:55

[quote author=“M16”]Жена и гейнер :?:  :?:  :?:  Е това ме разби... :wink:

Ако е супер слаба може,защото ги има и такива които много трудно качват.

InDaHEad

08.05.06
14:52

Абе стига бе кво значи да качва бавно???Как може жена да иска да пие гейнър...тва е абсурдно.Трябва да страда от анорексия или да не яде изобщо според мене,за да има смисъл да се блъска с въглехидрати.Се пак жените не им трябва да “качват” :lol:

08.05.06
16:02

ако снимката от аватара е нейна, не виждам никакъв смисъл от гейнър, че даже и протеин.аминота ще и свършат идеална работа + чисти ВСАА.доколкото разбрах от другите и постове, става въпрос за тренировки в къщи.

08.05.06
16:23

[quote author=“Carissima”]Здравейте!Искам да ви попитам възможно ли е да кача килограми ако не наблягам много на храната, но пък приемам протеини.Вискока съм 172 см. и тежа 47 кг., което е много малко и с огромни усилия успявам да кача максимум 2-3 кила и то ако ям по много и непрестанно.Сега работя по цял ден и нямам възможност да се храня нормално и започнах да свалям още повече.Освен това мисля че имам много бърз метаболизъм , как мога да го забавя според вас?Благодаря ви пердварително :)

Нищо няма да и стане от един гейнър, що да не си го изпие.  :lol:
Но найстина няма нужда после да си купуваш пак.  :lol:
За аминотата съм напълно съгласен и подкрепям.

08.05.06
19:53

Аз съм на снимката, то предполагам си ми личи че съм слаба, и не е абсурдно че не мога да качвам, ям много но нищо не ми се лепи...Пък и какво пречи да пия гейнер, какво като съм жена, нали крайната цел е една и съща -  да кача малко килограми. :)

08.05.06
19:55

А и забравих да попитам, какъв ще е ефекта ако пия само амино, тях нали и в гейнера ги има ???

08.05.06
22:20

От амино ефект за теб НУЛЕВ!

Най-добре си вземи или някакъв геинер или някакъв Meal Replacement - тоест протеин/въглехидрати 50:50…

И ще помоля разни разбирачи да не се изказват неподготвени...

08.05.06
22:35

Ем аз за тва ти предложих да си вземеш хубав протеин  и отделно декстроза, ако вземеш да се омазняваш спираш въглехидратите и толкоз. Бтв съм чел че протеините на растителна основа се отразяват добре на жените но .... кои знае ;) На мен соята ми деиства много опърдяващо!

CS

08.05.06
22:58

[quote author=“Body_Builder”]Хубаво е малко да потърсиш по форума.Има много изписано.На примерно продуктите на марките Universal,Ultimate Nutrition и Biotech са мн.добри и на достапни цени(особено Biotech)Запомни при покупката на протеин/гейнер-Колкото по-голяма разфасовка,толкова по евтино ти излиза.

Иначе гейнера на Ultimate Nutrition-Muscle Juice излиза най изгодно и е един от най-добрите на бг пазара.
4.75кг-80лв.

абе днеска си взех такъв и искам да попитам как се пие?

09.05.06
00:50

[quote author=“cskasandanski”][quote author=“Body_Builder”]Хубаво е малко да потърсиш по форума.Има много изписано.На примерно продуктите на марките Universal,Ultimate Nutrition и Biotech са мн.добри и на достапни цени(особено Biotech)Запомни при покупката на протеин/гейнер-Колкото по-голяма разфасовка,толкова по евтино ти излиза.

4.75кг-80лв.

В тренировъчен ден 150гр 50гр 1 час след закуската 50гр 1 4ас след трен и 50гр веднага след.
В нетренировъчен ден 100гр 50 гр 1 1час след закуската и 50гр 1-1.30 след обяда

Радвам се,че още един човек от форума е послушал съвета ми относно покупка :wink:

09.05.06
00:51

kao, тя вече си е взела гейнър (бил той и български) и се чуди дали да го пие.

П.С. Е и аз това казах.  :wink:

09.05.06
01:00

Да!

09.05.06
08:47

Muscle juice не е хубав гейнер! В еднократната доза от 250г има само 55г белтък! И други косури има, но сега не ми се пише за това - на който му харесва да си дава парите за захар и нишесте, да продължава :lol: !
Аз лично си правя гейнер като смеся качествен суроватъчен протеин с кафява захар :wink: !

RE

09.05.06
13:58

Най-добрия цена /качество е на Universal - Universal Mega Mass 3000 - 1,5кг - 29 лева . лично мнение!

ПП:Щом си си го купила пиеш го. Все ще има полза :wink:

09.05.06
18:34

Абе вие в час ли сте бе.Този гейнер е в топ5 на най-купуваните продукти в bodybuilding.com,а вие тука му намирате кусури.Има много хора,които са го пили(с мен включително)и са мн.доволни.А и да кажа за толкова хваления Megamass 3000,този гейнер се продава само в източна Европа(това трябва да ви говори нещо),както и Амино 2700,някой по запознат със старите теми знае защо споменавам и АК.Един прятел беше сравнявал по съдържание Megamass с Supermass 2100 ма биогейм и каза че този на биогейм има по-добро съдържание.Той също влиза във форума и нека потвърди.

P.S Не казвам,че аминото и Megamassa са лоши,аз лично съм си взимал 300тбл и съм сравнително доволен :wink:

RE

10.05.06
18:55

[quote author=“Body_Builder”]Един прятел беше сравнявал по съдържание Megamass с Supermass 2100 ма биогейм и каза че този на биогейм има по-добро съдържание.Той също влиза във форума и нека потвърди.

Чак пък толкова да са добри Биогейм не съм чул някой да ги хвали поне досега

11.05.06
20:43

[quote author=“realityman”][quote author=“Body_Builder”]Един прятел беше сравнявал по съдържание Megamass с Supermass 2100 ма биогейм и каза че този на биогейм има по-добро съдържание.Той също влиза във форума и нека потвърди.

Биогейм са отровата на българския пазар!Един път едва ен се изповърнах като си изпих гейнера и после не се въздържах и го хвърлих.А един приятел ми каза,че някакъв негов приятел се е изприщил целия от тоя ‘’високачествен’’ протеин.

11.05.06
21:58

[quote author=“Oblivion_”][quote author=“realityman”][quote author=“Body_Builder”]Един прятел беше сравнявал по съдържание Megamass с Supermass 2100 ма биогейм и каза че този на биогейм има по-добро съдържание.Той също влиза във форума и нека потвърди.

Биогейм са отровата на българския пазар!Един път едва ен се изповърнах като си изпих гейнера и после не се въздържах и го хвърлих.А един приятел ми каза,че някакъв негов приятел се е изприщил целия от тоя ‘’високачествен’’ протеин.

Аз никъде не съм написал,че са добри,просто казах,че съдържанието написано на кутията е по-добро от това на Megamass3000.

CS

11.05.06
22:37

[quote author=“Oblivion_”][quote author=“realityman”][quote author=“Body_Builder”]Един прятел беше сравнявал по съдържание Megamass с Supermass 2100 ма биогейм и каза че този на биогейм има по-добро съдържание.Той също влиза във форума и нека потвърди.

и при мен имаше същия ефект :mrgreen:

CS

11.05.06
22:43

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“cskasandanski”][quote author=“Body_Builder”]Хубаво е малко да потърсиш по форума.Има много изписано.На примерно продуктите на марките Universal,Ultimate Nutrition и Biotech са мн.добри и на достапни цени(особено Biotech)Запомни при покупката на протеин/гейнер-Колкото по-голяма разфасовка,толкова по евтино ти излиза.

4.75кг-80лв.

В тренировъчен ден 150гр 50гр 1 час след закуската 50гр 1 4ас след трен и 50гр веднага след.
В нетренировъчен ден 100гр 50 гр 1 1час след закуската и 50гр 1-1.30 след обяда

Радвам се,че още един човек от форума е послушал съвета ми относно покупка :wink:

еми аз си ги бях взел преди да вляза във форума :lol: сега ще кажа на едни приятели да ми вземат още 2-3 кофи от америка :D

а до това колко протейн има в масъл джуса( :lol:  :lol:  :lol: )май са 55 г на лъжичка(една лъжичка~62.5г)

13.05.06
11:54

а до това колко протейн има в масъл джуса( :lol:  :lol:  :lol: )май са 55 г на лъжичка(една лъжичка~62.5г)
Това не е протеин,а е гейнер,има разлика.Има 55гр в доза,а една доза е 3 лъжици или около 150гр :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1